daisuki kullanıcısının son içeriği

1. daisuki

RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

Ynt: Rav4'ü Garajdan Çıkaramıyorum şaşırdım bu garaj kapanmamışmıydı :D :D ;) o zaman izlemeye devam ;) ;)
  2. daisuki

Bisikletle Türkiye Turu

Ynt: Bisikletle Türkiye Turu Projeniz çok iyi fakat sponsor olayı düşündürücü +37 ülke demişsiniz gerçekten yapabilirseniz süper denemekte fayda var şimdiden başarılar takipdeyim...
  3. daisuki

Ford F 250 Çift Kabin

Ynt: Ford F 250 Çift Kabin çok güzel olmuş emeğinizin karşılığını almışsınız son 6 dk lık video 10 numara olmuş tebrikler... takip :)
  4. daisuki

Yeni 2014 Isuzu Mu-x Ls-u Türkiye'ye Gelir Mi Acaba ??

Ynt: Yeni 2014 Isuzu Mu-x Ls-u Türkiye'ye Gelir Mi Acaba ?? http://www.youtube.com/watch?v=qVdpBfv0Juo buda harika bir reklam videosu :) ;)
  5. daisuki

Ynt: Yeni 2014 Isuzu Mu-x Ls-u Türkiye'ye Gelir Mi Acaba ?? 2014 Isuzu MU-X LS-U
  6. daisuki

Ynt: Yeni 2014 Isuzu Mu-x Ls-u Türkiye'ye Gelir Mi Acaba ?? 2014 Isuzu MU-X LS-U
  7. daisuki

2014 Isuzu MU-X LS-U 2014 Isuzu MU-X LS-U
  8. daisuki

ROMORK-KARAVAN Sevdasına düştüm sizlerle beraber yapalımmı.

Ynt: Romork-karavan Sevdasına Düştüm Sizlerle Beraber Yapalımmı. hayırlı olsun çok güzel olmuş... :)
  9. daisuki

1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor 1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor 13 Temmuz 2010 tarihli konunuz 21 Eylül 2014, 4 sene 3 ay sonunda bitmiş sayılır artık... sabrınıza hayran kalmamak mümkün değil emeğinizin karşılığını almışsınız.araç gerçekten güzel olmuş hayırlı...
  10. daisuki

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Ynt: Dodge 250 4x4 Çift Kabin çok şık olmuş güle güle kullanın ... :)
  11. daisuki

Vw t3'ü Syncro Yapmak

Ynt: Vw T3'ü Syncro Yapmak güzel bir proje olacak gibi şimdiden kolay gelsin takip :)
  12. daisuki

Araba ile Istanbul - Yunanistan - Almanya

Ynt: Araba İle Istanbul - Yunanistan - Almanya gidiş gelişinizde sorun çıkmaması sevindirdi darısı başımıza diyelim :)
  13. daisuki

İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk

Ynt: İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk Cevabınız için teşekkür ederim .Anlattıklarınızla cesaretlendiriyorsunuz lakin gel gelelim eşim 4 saatlik yolculuktan sonra araçla gitme işini hiç düşünmüyor diyebilirim :( .vakit var ben küçük araştırmalarıma ve burada yazılan ve yurt...
  14. daisuki

İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk

Ynt: İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk Merhabalar herkese. Ailemle küçük bir İstanbul dışı yolculuğumuz oldu eşim 2 çocuk ve ben .Anladım ki istanbul dışı 4 saatlik yolculuk tam bir işkenceye dönüştü.Neden derseniz çocuklar araç içersinde o kadar sıkıldılar ki ağlamak :)...
  15. daisuki

May 18 Kocaeli / Yuvacik / Kahvalti & Doga Yuruyusu & Piknik & Off Road Organizasyonu

Ynt: May 18 Kocaeli / Yuvacik / Kahvalti & Doga Yuruyusu & Piknik & Off Road Organizasyonu 18,05,2014 de beyoff un yarışları nerede ve saat kaçta başlıyor acaba ??Bilgi verebilirmisiniz ??

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri