DAĞ ADAMI kullanıcısının son içeriği

1. D

Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi Benim Ümit erkan kardeşime bir sorum olacak.Donanım haber sitesinde okuduğum bölümle ilgili olarak ne düşünüyorsunuz? Bilgiler doğru mu?aydınlatırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler. Duster 4wd kullanıcıları veya takipçilerinin bilmesinde fayda var. Duster...
  2. D

Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri Bir şey değil.Naçizane bilgilerimizi paylaşıyoruz. Sizin gibi dostlarla aynı ortamda bulunmaktan mutluluk duyuyorum.
  3. D

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri ön tekerler çamurarda yada buz üzerinde patinaj yapan araç duster ise yoluna devam eder.subaru ise yine devam eder.yeti, tiguen,q3,q5,q7 gibi haldex sistemindeki araçlar ise orda kalır. duster de subaru araçlarda arazide çok iyi araçlardır...
  4. D

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri Subaru araçlarda çapraz tekerleklerin askıda kalması sorun çıkarmaz.çünkü araç diğer markalarda olmayan en üstün 4 çeker sistemine (SİMETRİK AWD) sahiptir.Her tekere % 25 güç iletilir. diğer araçlarda ise ön % 50 arka % 50 veya % 40 % 60 gibi...
  5. D

Çadırda Korunmak

Ynt: Çadırda Korunmak Eklemey unuttum.Başı boş olan ve artık yabanileşmiş olan köpekler hepsinden tehlikelidir.Bunlar her zaman sürü ile gezerler.Yabanileşseler bile insanoğlunu tanımaları ve yeterince zeki olmamaları sebebiyle saldırabilirler.
  6. D

Çadırda Korunmak

Ynt: Çadırda Korunmak Domuz ormandaki en tehlikesiz hayvanlardan biridir.Sadece geceleri tehlikeli olabilirler.Bunun sebebi de hayvanın yaşadığı korku ve çaresizliktir.Eğer ani karşılaşmalar olmazsa sorun çıkmaz.Ayı ise yaralı ya da insanlardan çeşitli sebeplerden dolayı nefret etmişse...
  7. D

Standart lastikli D.Duster ile Kış Lastikli N.Note Karşılaştırma

Ynt: Standart lastikli D.Duster ile Kış Lastikli N.Note Karşılaştırma Videodaki Duster'ın 4x2 olduğunu hatırlatayım.Gerçi buzda 4 çeker de bir yere kadar ama yine de fark edeceğini düşünüyorum.
  8. D

Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım

Ynt: Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım ÜMİT BEY ÖNYARGIYI YOK ETMEK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR.SİZ NE YAPARSANIZ YAPIN BAZI ÖNYARGILILAR ASLA ÖNYARGILARINDAN VAZGEÇMEYECEKLER.
  9. D

Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım

Ynt: Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım 60 cm yi bilmem ama videolardan gördüğüm niva'nın arka tamponuna kadar kar var.Oda tahmini olarak 50 cm civarındadır.nivanın yerden yüksekliği 25 cm olduğunu biliyorum.tabi ok44 lastiklerle biraz daha yükselmiştir.sonuç olarak en az 50 cm kar olduğu...
  10. D

Dacia Duster 4x4 chip tuning / Dinamometre ölçümü

Ynt: Dacia Duster 4x4 chip tuning / Dinamometre ölçümü Euro 5 karbon emisyon oranlarını tuturmak için güç 110 hp de bırakılmıştır.110 beygirin üstünde euro 5 normları aşılıyor zannedersem.Bunu biz kullanıcılar yapabiliriz ama fabrika yapamaz.fabrika beli carbon emisyon oranlarının altında...
  11. D

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Avcıların abattığı doğrudur. Ancak okuduğum bölümlerde amerikan - japon kavgasına daha rastlamadım.Off road bölümünde teknik ve garaj ve gezi kısımlarını okudum genelde, herhalde kavgalar başka bölümlerde olsa gerek.Ayrıca nerede olursa olsun insanların birbirleri...
  12. D

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Evet daha önce mesaj yazmadım.Çünkü forum üyeliğindeki amacım yeni bir şeyler öğrenmekti.Hemen hemen yarısını okudum tüm forumun.Burada olan tartışmalar gibi kırıcı olanı görmedim.Duster başlığı altındaki tartişmalar çok şiddetli ve kırıcı.Artık yeter deyip bende yazdım...
  13. D

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Birbirimizi kırdıktan sonra Durster de boş off road da boş kanaatimce.
  14. D

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Elimize ,belimize en önemlisi de dilimize sahip olalım arkadaşlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri