cyoy kullanıcısının son içeriği

1. C

Ford Transit 15m3 Caravan Dönüşüm

elektronik aletleri bi karşılaştırırsanız iyi olur tl euro misali belki almanya daha uygun olabilir lakin gümrük sıkıntısı olur mu? yoksa mobilya dediğiniz gibi en basite kaçanı
  2. C

15 M3 Jumper Yapım Başladı

Mehmet bey depo işini ne yaptınız .sanırım siz enlemesine yerleştirmeye çalıştınız ki birçok videoda boylamasına yerleşimler gördüm o şekilde denediniz mi? onlar mı yanlış yoksa siz biz mi yanlış düşünüyoruz su deposu hakkında birde satıcı ile bağlantı kurdunuz mu ?tekrar kolay gelsin...
  3. C

15 M3 Jumper Yapım Başladı

sorunu çözünce bilgi verirseniz memnun olurum.kolay gelsin
  4. C

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

samsun çarşamba da ikamet ettiğim için malum buralarda pek karavan dönüşümü yok artık izmir bursa istanbul yada sizin işiniz bittikten sonraki gelişmelere göre davranırım sanırım teşekkürler bu arada youtube de de takipteyim kolay gelsin
  5. C

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

öncelikle kolay gelsin bir an önce bitirip doğayla başbaşa olmanızı diliyorum ,bende 2004 ducato 15 m2 (malüm maddiyat) dönüşüm için aldım lakin beeklemede proje işi kimi baştan yapılacak kimi sonradan deyip duruyor yeni başladığınız için tek elden öğrenmek isterim bende 4+1 olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR