CMYucel kullanıcısının son içeriği

1. C

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Mersin de yaşayıpta, Toroslara ve yayla köylerine yürüyerek çıkmamakla çok şey kaybediyorsunuz bence. Sıksık Mersine ve toroslara gidiyorum, madem bu sitedesiniz içinizde birşeyler var bence. Kısa bir turla birkez deneyin... 8) ;D ???
  2. C

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Yeni katılan arkadaşlara, Bende yeni olmama rağmen, sayfalarda ve konularda dolaşıp, yazışmaları ve faaliyetleri okudukça istekli ve hevesli olmama rağmen çeşitli sebeplerle kaybettiğim zaman üzülüyorum. Yeni arkadaşların bu zamanı kaybetmeyim...
  3. C

İlk Kez Duyanlar için Orientiring Soruları (Sorularınızı Ekleyebilirsiniz...)

Ynt: İlk Kez Duyanlar için Orientiring Soruları (Sorularınızı Ekleyebilirsiniz...) Merhaba, Bende ilk defa katılacağım. Kayıt yaptırdığınız sayfadan önceki sayfada banka hesap numaraları var. Ben oraya yaptım ödemeyi. Yine de bulamazsanız yardımcı olmaya çalışırım ;D ;)
  4. C

Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi 82 İ.T.Ü. Sakarya Müh. Mak. Resamlığı M.Y.O. 87 Dokuz Eylül İktisat
  5. C

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, sizde hoşgeldiniz. Umarım beklediğinizden daha fazla keyif alırsınız. Bende yeniyim, ancak treking bölümünde çok güzel yerler gördüm. Tavsiye derim...l
  6. C

İlk Kez Duyanlar için Orientiring Soruları (Sorularınızı Ekleyebilirsiniz...)

Ynt: İlk Kez Duyanlar için Orientiring Soruları (Sorularınızı Ekleyebilirsiniz...) Birkaç yıldır takip ettiğim bir konu idi Orientiring. Detaylı açıklamalarınız ve desteğiniz için bende teşekkür ediyorum. İlk defa katılacağım. 5. ve 6. yarışlar için az önce ( M45 ) kayıt yaptırdım...
  7. C

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoş geldiniz de, biraz kendinizi tanıtın. Yeni gelen arkadaşımızı tanımış olalım...
  8. C

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Bu başarıyı, içimizden birinin gerçekleştirmesi ve sürdürebilmesi çok güzel. Yapmayı düşleyipte bugüne kadar yapamayanlara ders, sonraki nesillere örnek olduğun için tebrik ediyoru, seninle gurur duyduğumu, çocuklarıma seni örnel...
  9. C

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese Merhaba , İsmim Murat. İstanbulda yaşamaya çalışıyorum, diğerleri gibi. Doğa merakımı yalnız ve plansız yaptığım gezilerle gidermeye çalışıyorum. Bundan sonra, diğer üyelerin destek ve öneri ile daha keyifli, bilinçli geziler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri