cihanalagoz kullanıcısının son içeriği

1. cihanalagoz

Peugeot Boxer 15m3 Karavan Yapımı 2013 Model 16000 Km'de

Merhaba, Sistemi geliştirmeye devam ediyorum hocam :) videoda dile getirdiğim gibi sistem stabil hale geldiğinde.Çok daha detaylı bir video paylaşıyor olacağım.
  2. cihanalagoz

Bildiniz tebrik ederim 2. seçenek. Dünyada teknolojiyi benimsemiş olan ülkelerde "SMART HOME" olarak nitelendirilen evlerin çoğu. Üşengeç insanlara oturduğu yerden ışıkları kontrol edebilmeleri için olanak sunmakta. Tabi sadece ışıklar değil perdeler, prizler, ev ısıtıcıları, klimalar ve daha...
  3. cihanalagoz

Neden böyle bir soru sordunuz ki?
  4. cihanalagoz

16 bin km de bir hata yok. Arac icrada kalmış bir süre. Ondan önce de bir belediyede asvalt döken işçileri taşımak için kullanılmış. Almadan önce çeteresini çıkarmıştım :)
  5. cihanalagoz

Merhaba, Süreç başlayalı 1 ay gibi bir süre oldu. Detayları youtube üzerinde paylaşıyorum. Merak edilenler olursa buradan da detay verebilirim :) Süreçler hakkında tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi duymak isterim. Sevgiler :)
  6. cihanalagoz

Karavan Yapımı Sırasında Tadilat Belgesi Almak Gerekiyor Mu?

Merhaba, 15m3 pejo boxer ile karavan yapma macerasına bende katılmış bulunmaktayım. Kafama takılan bir durum var. Yan camların açılması ve güneş panellerinin montajı gibi araç dışında yapılacak işlemler var. Bu işlemler yapılırken trafikte rahat rahat gezebiliyor muyuz? Polis çevirdiğinde bir...
  7. cihanalagoz

Motokaravanla Yurt Dışına Çıkmak Hakkında

Site genelinde yazılarınızı sıkça görüyorum çok faydalı içerikler paylaşıyorsunuz. Teşekkür ediyorum detaylı şekilde inceleyeceğim.
  8. cihanalagoz

Motokaravanla Yurt Dışına Çıkmak Hakkında

Merhaba, Yakın zamanda motokaravan yapmaya başlayacağım. İç tasarım lazım olan malzemeler izolasyon elektrik vb bir çok alanda formun altını üstüne getirdim. Kafamdaki soruların bir çoğunu bu forum ve sizler sayesinde gidermiş oldum. Fakat karavanla yurt dışına çıkma kuralları ile ilgili bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri