cevran07 kullanıcısının son içeriği

1. C

Bj60 - Araç Hakkında Bilgisi Olan

Merhaba ben bu aracı yakinen tanıyorum,araç antalya orman bölge müdürlüğünden çıkma makam makina ikmal şube müdürünün makam aracıydı..
  2. C

Gezenbilir Antalya Grubu

Ynt: Gezenbilir Antalya Grubu Merhabalar :) Ad - Soyad: Cengizhan EVRAN Doğum Tarihi ve Yeri: 1989 ANTALYA. Memleket:Muratpaşa/Antalya. Semt: Işıklar. İlgi Alanı:Off road,Enduro,fotoğrafcılık,model uçak. Not: Off ROAD aracım yok ama şimdilik ilerleyen zaman içersinde kesinlikle bir adet...
  3. C

Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı Şarap gibi araç yaaa,ne diyebilirim ki!
  4. C

Unimog Train

Ynt: Unimog Train Antalya'da çekilipde konan resimler bzm evin orası yaw ;D ;D burnumuzun dibine kadar gelmişte görmemişim hay allah!..
  5. C

Tck Unimog 1700 Tek Kabin

Ynt: Tck Unimog 1700 Tek Kabin yanlış yazmışım yaa babamda orman dairesinde sürüyo gerçekten harika bi araç onun sürdüğü 1981 model sanırsam u404..
  6. C

Tck Unimog 1700 Tek Kabin

Ynt: Tck Unimog 1700 Tek Kabin vaybe gerçekten de tek kabinmiş..
  7. C

Unimog Bizi Bayağı Uğraştırdı

Ynt: Unimog Bizi Bayağı Uğraştırdı :D haklısın nadir abi hemen hazırda beklemekteyiz yani bir an önce emekli etseler..
  8. C

Ynt: Unimog Bizi Bayağı Uğraştırdı yeni resimde burada http://img380.imageshack.us/my.php?image=26122008116xi6.jpg
  9. C

Ynt: Unimog Bizi Bayağı Uğraştırdı sağolun teşekkür ederim. ya nadir abi yaşlandı emekliyede ayırmıyor orman dairesi bu ikinci tehlikeyi atlattık böyle..
  10. C

bijonları kendiliğinden gevşeyen mog trafikde baya bizleri uğraştırdı arka sol teker of off yolun öteki tarafından gelen tır'ın ön çaprazına çarparak durabilmiştir üzgünüm o telaşede arkadan çekmeyi unuttum.. not1981 model'dir araç http://img266.imageshack.us/my.php?image=19122008003xq5.jpg...
  11. C

Unimog Restorasyonu ve Fikirleriniz (TR)

erol bey ankara'da bi çok parçacı bulursun antalya'daki satıcılar aracın saşe no'sunu istiyolar sende al qit istersen..
  12. C

Unimog mu? BMW X5 mi?

Ynt: Unimog mu? BMW X5 mi? ya şu asd iyimiş acaba bizim mog'dada varmıdır ki puha:D:D..
  13. C

Şok Şok Şok...Nadir Abi Uçan Kuş Ekibi Kameralarına GE 300 ile Takıldı...

Ynt: Şok Şok Şok...Nadir Abi Uçan Kuş Ekibi Kameralarına GE 300 ile Takıldı... yok nerdee yaa ah babam kullanıyo 6 silindir dizel 1 ltre ile 5,6 km qitmeydeymiş antalya'da yaşıyoruz sayılı mog var burada yaa pöf...
  14. C

Şok Şok Şok...Nadir Abi Uçan Kuş Ekibi Kameralarına GE 300 ile Takıldı...

Ynt: Şok Şok Şok...Nadir Abi Uçan Kuş Ekibi Kameralarına GE 300 ile Takıldı... ooo nadir abi hayırlı uğurlu kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle çok sevindim..
  15. C

FlashFlashFlash

Ynt: FlashFlashFlash hey allahım ya nereye girmiş kereta..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri