cevdet54 kullanıcısının son içeriği

1. cevdet54

4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor

Ynt: 4.Beykoz Off-Road oyunları başlıyor takip
  2. cevdet54

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi herkese hayırlı bayramlar, yeni lastiklerin hayırlı olsun arkadaşım.
  3. cevdet54

3. BEYOFF Oyunları - Mazhar Demiralp Anısına ( 19 - 20 Kasım 2011)

Ynt: 3. BEYOFF Oyunları - Mazhar Demiralp Anısına ( 19 - 20 Kasım 2011) takip
  4. cevdet54

4. Geleneksel Ercova Yaylası Anadolu Off Road Oyunları (29 - 30 Ekim 2011)

Ynt: 4. Geleneksel Ercova Yaylası Anadolu Off Road Oyunları (29 - 30 Ekim 2011)
  5. cevdet54

Gezenbilir Sakarya Grubu

Ynt: Gezenbilir Sakarya Grubu merhaba Mücahit aramıza hoş geldin
  6. cevdet54

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi İsmail abi teşekkür ederim.
  7. cevdet54

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi evet abi acelle, sultanpınardan bahsediyorum. Vallahi bilgi verirseniz çok memnun olurum.
  8. cevdet54

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi merhaba herkese, İsmail abi senin geçen yaptığın geinin resimlerine bayıldım bu pazar bende gitmeyi düşünüyorum ama nereden nasıl gideceğim konusunda bir fikrim yok bana yol tarifi yapabilirmisin ? selamlar.
  9. cevdet54

4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar

Ynt: 4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar Uğur bey teşekkürler değerli bilgiler. Özellikle benim gibi acemiler için
  10. cevdet54

Denizden cip çıktı

Ynt: Denizden cip çıktı malesef karşılamaz ağır ihmal var adam bile bile lades demiş..
  11. cevdet54

SEYYAR OFF ROAD PİSTİ

Ynt: SEYYAR OFF ROAD PİSTİ üstadım katılıyorum sana doğanın kokusunu yeşilini göremedikten hissedemedikten sonra aracı yan yatırmışsın dik bırakmışsın ne anlamı var.
  12. cevdet54

İzmit - Adapazarı ve Bolu Çevresinde Kamp Yapmak İsteyenler

Ynt: İzmit - Adapazarı ve Bolu Çevresinde Kamp Yapmak İsteyenler merhaba, gezenbilir buluşması için link; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75850.msg939320#msg939320 detayları inceleyebilirsiniz.
  13. cevdet54

5. Sakarya - Poyrazlar Motosiklet Festivali (17 - 19 Haziran 2011)

Ynt: 5. Sakarya - Poyrazlar Motosiklet Festivali (17 - 19 Haziran 2011) DİLERİM GÜZEL BİR ETKİNLİK OLUR
  14. cevdet54

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi günaydın, hayırlı işler hayırlı sabahlar.
  15. cevdet54

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Temmuzdaki Bolu Gezenbilir etkinliği için 14-15 yaşındaki 2 yeğenimi de yanımda götürmeyi düşünüyorum ama ortam nasıl olur yada gece konaklamada sorun yaşar mıyım resimlerden bir şeyler görmeye çalıştım ama gidenler daha iyi yol gösterir diye düşündüm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri