CemBuyuk kullanıcısının son içeriği

1. CemBuyuk

L322 3.0td6 Merak Edilenler

Bahsettiginiz sorunlar 10 kere el degistirmis hor kullanilmis araclarda oliyor genelde . Araci alirken once kacinci sahibi olduguna sonra aldiginiz kisinin tipine bakarak alin tavsiyemdir :))
  2. CemBuyuk

L322 3.0td6 Merak Edilenler

3.0td6 gelmis gecmislerin en iyisi diye dusunuyorum , 4. Aracim gayet memnunun 322.000 kmde suan ve hala ilk gun nasilsa oyle duruyor . Bir kac sorunu var kronik turbo ve el freni gibi onun disinda hic bir sorunla karsilasmadik bir kere yakit deposu samandirasi bozulmustu o problem yaratti ...
  3. CemBuyuk

Isuzu D Max 3.0cc Otomatik Viteslerde Kronik Arıza Olduğu Doğrumu

Al hocam benim komsuda var 2006 400.000 de kadin kullaniyor birde hic bir sorun yasamamislar
  4. CemBuyuk

Saroz Gökçetepe Kampımdan Paylaşımlar

Gokcetepede kamp icin kukemmel zaman secmiasiniz yaz aylarinda cok yogun oluyor . Mukemmel bir zamanlama. Fotografini cektiginiz koy da bu yaz birbteknenin batisina sahit oldum 9 m surat teknesi 30 saniyede suya gomuldu biz tekneyemagdurlari aldik ama onlarin teknesi cop oldu. Suyu biraz...
  5. CemBuyuk

02.10.2016 Pazar Günü Ömerli Barajı Ve Çevresinde Tanışma Ve Gezi

Hayirli olsun abi super olmustur simdi
  6. CemBuyuk

Isuzu Dmax 2006 2.5 Ltd Gaz Yemiyor,tekliyor

2011 manuel var bende benzeri bi durum basima geldi servise gittim hersey temz cikti sonunda yolda kaldim ve 2 gunluk bir inceleme sonunda sorunun aracin 4 rolesinden birinde olsugunu bulduk cok sacma sapan birsey yuzunden motora duzgun mazot gitmiyormus mazot pompasinin bagli oldugu sigorta...
  7. CemBuyuk

4.4 Vogue Hakkında Bilgisi Olanlar

Simdi diyeceksiniz ki bu adam ne cok bildigini saniyor ve ne cok konusuyor . Gercekten benim yasadiklarimi yasamayin istiyorum paranoz cebinizde kalsin istiyorum. ALMAYIN HATTA GORDUGUNUZ YERDE KACIN.
  8. CemBuyuk

Araca comtan motor yapilmistir :) 140-190 bin arasi motor yapilir bidaha hararet gorur motorun durumuna bakilir yapila biliyosa 210 gibi tekrar yapilir yok derlerse sandik motor . Onu da eger bulabilirsen tabi :) 4.4 benim icin sadece su kaynatan bir caydanlik sizin icinde oyle olmadan vazgecin...
  9. CemBuyuk

pick up sevenler bu konuya girseler valla taşlarlar seni :)
  10. CemBuyuk

Dmax al hocam ya da Hilux :) Teşekkür edeceksin bana
  11. CemBuyuk

Eniste doblusu adamdir :)
  12. CemBuyuk

Pajero bak benimde yasim 25 pajero almayi dusunuyorum gosteriside cok severim acikcasi.
  13. CemBuyuk

Tavsiyede bulunayim o zaman ; japon bak masraf istemiyorsan , landcruiser , hilux ,dmax kafan rahat olsun . 'Asrafi sadece keyfi yaparsin mecburi degil
  14. CemBuyuk

Range rover bizim ulkemize kesinlikle uygun bir araba degil . 200.000 km ye kadar motoru yapilmadan dayanmis cok az araba var buna yeniler dahil . Herhangi bir sanayi sitesine gittiginizde onlarca yapilmayi bekleyen range gorebilirsiniz . Bu arac Turkiye sartlarinda yaratilisi kusurlu . Motor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri