cavcav61 kullanıcısının son içeriği

1. cavcav61

Nissan Patrol Y60 (GQ)- (1987-1997) hakkında

Ynt: Nissan Patrol Y60 (GQ)- (1987-1997) hakkında merhaba 91 mod patrol y 6o 2.8 aracım var şuanlık problemim aracın kızdırma bujilerini bulmakta zorluk cekiyorum nerden temin ettiğinizi ögrenebilirmiyim 6.5 volt
  2. cavcav61

NİSSAN PATROL K 160 ARKA CAM

Ynt: NİSSAN PATROL K 160 ARKA CAM byseyyah ... tavsiyen için teşekkürederim cam var ama hep uzun şase amortisör yerleri uymuyor çalışması problem oluyor..
  3. cavcav61

NİSSAN PATROL K 160 ARKA CAM

Ynt: NİSSAN PATROL K 160 ARKA CAM arkadaşlar banada k160 nıssan tek kapı camı lazım yardım teşekkürler
  4. cavcav61

nissan patrol 87 için yedek parca

Ynt: nissan patrol 87 için yedek parca 84 mod.nıssan patrol um var aracın ön sinyalleri panjur ve far çerçevesi lazım en uygun şekilde nasıl temin edebilirim... teşekkürler...
  5. cavcav61

XJ Alacağım Hangisini Tavsiye Edersiniz ?

Ynt: XJ Alacağım Hangisini Tavsiye Edersiniz ? merhabalar xj jeep hakkında bilgi alabilirmiyim mesela iyi yönleri,kötü yönleri ,dikkat edilmesi gereken hususlar gibi.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..bide 2.5 turbo diesel mevcutmu biliyormusunuz ..yurt dışında galiba var da ben gümrükten...
  6. cavcav61

00 XJ Kırmızı Classic ,

Ynt: 00 XJ Kırmızı Classic , merhabalar xj jeep hakkında bilgi alabilirmiyim mesela iyi yönleri,kötü yönleri ,dikkat edilmesi gereken hususlar gibi.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..bide 2.5 turbo diesel mevcutmu biliyormusunuz ..yurt dışında galiba var da ben gümrükten bir tanıdığımın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri