carettamyclub kullanıcısının son içeriği

1. carettamyclub

Carettamyclub (instagram)

Carettamyclub (instagram)
  2. carettamyclub

Doğa 3630

😅😅👍
  3. carettamyclub

Erdek Kamp Alanı

Göktur kamping var. Gayet buyuk bir alan. Elektrik, duş, su ve mutfak her sey uygun. Carettamyclub instagram adresinden paylastik. Bakabilirsiniz. 😊🙏
  4. carettamyclub

Kendi Çekme Karavanımı Yapıyorum.

Gelmeden önce yazın gelebileceginiz rotaları belirteyim. Nerelerde dikkatli olmanız gerektigi konusundada. Ozellikle feribot vs binmeniz gereken rotalarda sknti cikmamasi acisindan. Iyi gunler diliyorum hayirli olsun
  5. carettamyclub

Kendi Çekme Karavanımı Yapıyorum.

Bizde fiesta 1.4 benzin lpg var. Caretta 1500 modeli cektik gecen hafta. Biga çan yenice burhaniye ye gittik ve yenice yolu berbatti. ona ragmen masallah goturdu. Donuste otobandan geldik tabi. Canakkale merkez uzerinden. Bizimki cekiyorsa sizinki hayli hayli ceker.
  6. carettamyclub

Karavan Için Mutfak Eşyası Seçimi Ve Dolap Içi Düzenleme

N11 de aguscomtr mağazasında var.
  7. carettamyclub

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, caravan tasarımınızı inceledim. gayet başarılı olmuş. ellerinizi sağlık. Çanakkale'de ikamet ediyoruz. en yakın zamanda gelip görmek isteriz. İşiniz rast gitsin.
  8. carettamyclub

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba herkese. Özlem ben matematik öğretmeniyim. Eşim e ticaret uzmanı. Bizde artık karavancıyız.Ben uzun zamandır aranızdayım sessiz sakin takip ediyordum. Çok faydali bir yer öncelikler. Sadece buradaki bilgilere güvenerek gidip Karavan aldık. Hızımızı alamadık üstüne birde varacağımıza ait...
  9. carettamyclub

Karavan Için Mutfak Eşyası Seçimi Ve Dolap Içi Düzenleme

Bir kadın olarak bu konu en çok aklımı tırmalayan konuydu. Sağolsun eşim tr100a adlı kullanıcının attığı görsellerin malzemelerini buldu. Dalga geçilmesine çok şaşırdım ayrıca. En önemli konulardan biri bence
  10. carettamyclub

Çekme Karavanda Hıza Bağlı Savrulma Hareketinin Dinamikleri

Yucel bey anladigim kadariyla siz kendi karavaninizi yapmissiniz. Her konuda oldukca iyi bir tecrubeniz var. Ford firsta 1.4 benzinli towcar adli sitede 600 kg lik karavanla uyumlu gorunuyor. Aracimizin muhadillerinden tanidiginiz var mi? Caretta kullanan 1.4 benzin 95 beygir civari. Ilginize...
  11. carettamyclub

Cok tesekkrler cevabiniz icin. Umarim fikri olanlar yardimci olur. Biz cok yeniyiz. Bu forumdaki aciklamalari dikkatle okuyarak ilerliyorum. Ne demisler akilli insanlar kendi tecrubelerinden, daha akilli insanlar baslalarinin tecrubelerinden faydalanir.
  12. carettamyclub

Merhaba herkese. Ilk sorumu hayirsiyla sormus olacagim. Bugun esimle ilk Caretta 1500 karavanimizi almis olduk. Malum 750 kg alti. ikinci el aldigimiz icin sizlerin bilgilerinden yararlanarak okuyarak ilerledim ki bundan sonra da oyle olacaktir. Karavan icin stabilizator destegine ihtiyacimiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri