burgay kullanıcısının son içeriği

1. burgay

Nolan N102 N-Com Kaskımı ve HEİN GERİCKE Tam korumalı ceketimi satıyorum.

Motosiklet sporunu bırakmam nedeniyle çok az kullandığım şahsi eşyalarımı KELEPİR FİYATla satışa çıkardım.... 1- NOLAN N102 , N-COM nitelikli metalik gri , -L- beden , full face tip , temiz hatasız , dıştan güneş vizörlü KASK.... 250 TL (piyasada 220 euro dur) 2- REX marka , siyah ...
  2. burgay

Çekme Karavanda Sabitleme Ayakları için Şarjlı Matkap Kullanımı?

Ynt: Çekme Karavanda Sabitleme Ayakları için Şarjlı Matkap Kullanımı? Kendi sorduğum soruya yine kendim cevap vereyim.. Yaptığım araştırmada yüksek torklu vidalama cihazı kullanan bir çekme karavan sahibi dostun tavsiyesine uyarak , kendi kullanıp çok memnun kaldığı ve...
  3. burgay

Yurdışından Çekme Karavan İthali?

Ynt: Yurdışından Çekme Karavan İthali? İthal 2. el çekme karavan için kanunlarımız izin vermiyor diye biliyorum...Sıfır karavan ise mümkün , ancak ona da maddi güç ne derecede yeter bilinmez. Ancak bildiğim kesin olan şey , çekme karavan ithalatında gümrük vergisi...
  4. burgay

Çekme Karavanlarda TUVTÜRK Fenni Muayene Durumu

Merhaba. Geçen hafta arabamın fenni muayenesi için gittiğim Dudulluda ki TUVTÜRK istasyonunda çekme karavanların fenni muayenesini sorup öğrenmek istedim...Beni yönlendirdikleri "şef" pozisyonunda ki elamana "çekme karavanlara da fenni muayene yapıyormusunuz?" diye...
  5. burgay

Çekme Karavanla Yurtdışı Seyahati ve Maliyet Bilgileri

Ynt: Çekme Karavanla Yurtdışı Seyahati ve Maliyet Bilgileri Yurt dışına karavanla-motokaravanla gezi yaparak , deneyimlerini bizlerle paylaşan tüm üyelere teşekkür ederim...En azından , şahsım adına. Her yaşanmış deneyim gelecekte yaşanması muhtemel sıkıntıları def edecektir...
  6. burgay

Yunanistan - İtalya - Fransa

Ynt: Yunanistan - İtalya - Fransa Bu topikde yazılanları dikkatle okudum , hatta bazı satırları başa dönüp tekrarlayarak... Çünkü artık bu sezon geçti ve seneye Haziranda Yunanistan üzerinden Makedonya'ya bir gezi yapmayı planlıyoruz . Benim çekme karavanım var..Bu yaz...
  7. burgay

Çekme Karavanda Sabitleme Ayakları için Şarjlı Matkap Kullanımı?

Merhaba, ramazan dolayısıyla "köyümüze" geri döndük...İlk kez bu sene 33 gün süreli bir tatil yaşadığım ve bunu karavanda geçirdiğim için daha bir mutluyum...Darısı tatil yapamayanların başına. Kaldığım kampingde bir yabancı plakalı karavanda ayakları indirip kaldırmada...
  8. burgay

Ant Kamping; Erdek

Ynt: Ant Kamping; Erdek Topiği açtığımda üstte yazdıklarımı kampa geldiğim ilk 2-3 günde yazmıştım..Kampın doğasından etkilenmiştim ama içinde yaşamağa başladıktan sonra beni rahatsız eden pek çok alt yapı sorunları ve yönetimin insana değer vermeyen davranışları...
  9. burgay

Ant Kamping; Erdek

Merhaba dostlar , Çekme karavanla yaptığım ilk seyahatımı İstanbul'a yakın olmasını tercih ettiğim Erdek'e ve internet resimlerinden tuttuğum ANT KAMPİNGe yaptım. Halen de oradayım . Buraya 16.Temmuzda geldik .Bugün 20.ci günümüz. Burası tam bir oksijen çadırı . 10-15 mt. boyundaki...
  10. burgay

Satılık 2004 Piaggio Beverley 250cc

Ynt: Satılık 2004 Piaggio Beverley 250cc Motorumun resim linkleri : http://i540.photobucket.com/albums/gg354/yozalp/MOTOR-SAI-1.jpg http://i540.photobucket.com/albums/gg354/yozalp/MOTORARKA-1.jpg http://i540.photobucket.com/albums/gg354/yozalp/MOTORN-1.jpg Ceketimin resim linkleri ...
  11. burgay

Erdek - Bursa - Konya - Mut - Silifke - Adana - Mersin - Antalya - Bodrum - İzmir - Çanakkale

Ynt: Erdek - Bursa - Konya - Mut - Silifke - Adana - Mersin - Antalya - Bodrum - İzmir - Çanakkale Motokaravanla yolda korku yok..Bana Anamur-Alanya arasında ki virajlı yollardan söz etmişler ve çekme karavanla o virajlara girmemem konusunda uyarmışlardı .Otobüs şöförlerinin bile...
  12. burgay

Satılık 2004 Piaggio Beverley 250cc

Geçirdiğim bel rahatsızlığı neticesi olarak kullandıktan sonra yaşadığım bel ağrıları nedeniyle 2005den beri tek kişi olarak kendim kullandığım 2004 model , 19500 km de metalik gri ,2 sidebag(orjinal yan çantalar) ve 35 lt.lik topcase olan Piaggio Beverly 250 cc motorumu...
  13. burgay

The Cozz Camping'de Bahar Partisi

Ynt: The Cozz Camping'de Bahar Partisi Pinokaravan tarafından yapılmakta olan karavanımı kısmetse ay sonunda teslim alacağım.Geçtiğimiz hafta sonunu Pinokaravan sahibi Farukcum ve aialesi ile Şilede başka bir kampingde beraber geçirdiğimde bittikten sonra karavanı...
  14. burgay

Küçük Bir Çekme Karavan Almak İstiyorum?

Ynt: Küçük Bir Çekme Karavan Almak İstiyorum? Türkiyede ilk arkadan kapılı ve 3 metre boyunda 2 kişilik yatağı olan çekme karavanı pino karavan üretti Arkadan kapı yaparak karavanın tüm alanını kullanmaya imkan vermektedir. Ben karavanın bitmişini içine girerek...
  15. burgay

Çekme Karavan için Çadır Tente?

Ynt: Çekme Karavan için Çadır Tente? Karavana yakışan uygunlukta olmayan tente/çadır taraftarı değilim. Her işin bir "racon"u var , karavan tentesinin de öyle bana göre. Hipermarketlerde bahçe için satılan tenteler veya güneşliklerin karavanla neresi bağdaşır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR