burcinhan kullanıcısının son içeriği

1. burcinhan

10bin Tl Altı Enduro

Yamaha TT 600 E 1997 Model Enduro / Off-road Motor Sahibinden sıfır 10.000 TL - 468313172
  2. burcinhan

Bisiklet Ile Evden-İşe Gitmek İstiyorum

Merhaba ben de çocukluğumu bisiklet üzerinde geçirdikten sonra 40 yaş üstü bisiklet sahibi olanlardanım. Ben açıkcası çok fazla tavsiye almadan 26'' MTB alıp başladım. Fakat şimdiki bilgim olsa 28'' Şehir Bisikleti alırdım. İyi araştırmakta fayda var.
  3. burcinhan

pegaso hk düşünceniz

Pegaso'nun marş rublesi kronik olan modeli, 98 model ve sonrasıdır. Öncesinde sıkıntı yoktur. F650 ile motor aksamında bazı parçalar birbirine tutar. Bilinenin aksine çok büyük bir kısmı farklıdır.
  4. burcinhan

10bin Tl Altı Enduro

Bahsi geçen motorlardan Transalp hariç hepsine sahip oldum. Eski motorda su soğutmalı işine pek girmemek gerekli diye düşünüyorum. Hobi olsun ve biraz uğraşmayı sevdiğim için geçen sene 97 model TT600E aldım. Şu ana kadar bir miktar para harcadım fakat bugün itibari ile kondisyonu çok tatmin...
  5. burcinhan

Yunanistan'da 7 Hafta, Mayis-temmuz 2016

mesaj çift gitmiş moderatörler bunu silebilir mi ?
  6. burcinhan

Merhaba Çocuk 3 yaşında Otelde konaklayacağım Müze, ören yeri, kilise ve cami ziyareti yapmayacağım. Deniz ve doğa kurgulu bir gezi planlıyorum Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  7. burcinhan

Motosikletle Gürcistan-çeçenistan-dağıstan-rusya-ukrayna

Umarım işinize yaramıştır :)
  8. burcinhan

Merhaba ben de hemen hemen aynı dönemde kendi aracımla bir seyahat planlıyorum. Küçük çocuğum olduğu için bu kadar geniş kapsamlı bir gezi yapmam mümkün değil. 10 günlük bir süre için ortalama bir yerde en fazla iki gün konaklamalı özellikle tavsiye edeceğiniz yerlerin isimlerini alabilir miyim...
  9. burcinhan

Hangi Marka Navigasyon?Neden?

Beş sene önce Piranha'nın motosiklet için ürettiği Diablo modelini aldım. Şu ana kadar Türkiye dışında gerek motosikletle gerek otomobil ile yaklaşık 12 ülkeyi sorunsuz gezdim. Ürünü alırken verdiğim parayı kat ve kat çıkardı.
  10. burcinhan

Kiralık Araç Ile Vizesiz Balkan Turu Soruları

Mesaj eski ama bilgi amaçlı yazıyorum. Ben benzer bir turu 2013 yılında yaptım Belgrad'dan aldığım aracı Belgrad'da teslim ederek gezimi tamamladım. Kosova'da verdiğim 50€ luk sigorta haricinde ekstra bir masrafım olmadı. Arnavutluk veya Kosova sınırında da sıkıntı yaşamadım.
  11. burcinhan

Grand Cherokee 5.2 Almak Istiyorum

E-ihale sitesine üye olup on-line teklif vererek araç sahibi olabiliyorsunuz.
  12. burcinhan

Motosikletle Gürcistan-çeçenistan-dağıstan-rusya-ukrayna

Ynt: Motosikletle Gürcistan-çeçenistan-dağıstan-rusya-ukrayna Beğenmenize sevindim, teşekkürler.
  13. burcinhan

Bulgaristan - Romanya Gezisi Vize Durumları

Ynt: Bulgaristan - Romanya Gezisi Vize Durumları Yakın zamanda Türkiye'den kendi aracı ile bu rotayı yapanlar dostlar, bu konuya bilgilerini aktarabilirlerse sevinirim.
  14. burcinhan

Internet Ermenıstan Vızesı Hakkında Krıtık Soru

Ynt: Internet Ermenıstan Vızesı Hakkında Krıtık Soru Ben öyle bir talepte bulunmadım vizeyi kapıda aldım, damgaları doğrudan pasaporta bastırdım. Türkçe konusunda sıkıntı olmaz, zaten yüzlerce Türk tırı giriş çıkış yapıyor, onlarda türkçe konuşuyorlar.
  15. burcinhan

Internet Ermenıstan Vızesı Hakkında Krıtık Soru

Ynt: Internet Ermenıstan Vızesı Hakkında Krıtık Soru Ermenistan Gürcistan kara sınırında genelde Türkçe biliyorlar. Giriş çıkış damgasına harici bir kağıda vurulmasını isteyebilirsin.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri