bu_acar kullanıcısının son içeriği

1. B

Sürekli Yurtdışına Gidiyorum Yol Arkadaşlarına İhtiyacım Var.

Ynt: Sürekli Yurtdışına Gidiyorum Yol Arkadaşlarına İhtiyacım Var. mrb 10 gün sonrası için programınız varsa ikimiz için de uyggunsa bölüşerek katılırım
  2. B

Karavanla Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı

Ynt: Karavanla Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı mrb bende sizin gibi emekliyim yeşil pasaportum var sizin içinde uygunsa katılabilirim bu_acar@hotmail.com 506 6269232
  3. B

Yunanistan Gezisi İçin Yol Arkadaşı

Ynt: Yunanistan Gezisi İçin Yol Arkadaşı mrb ne ile gezmeyi düşünüyorsunuz bu_acar@hotmail.com
  4. B

şubat'ta atina gezisine eşlik etmek isteyen var mı?

Ynt: şubat'ta atina gezisine eşlik etmek isteyen var mı? Mrb müsait olduğunuz zaman hangi tarihlerde
  5. B

Hedef Karavan ile St. Petersburg

Ynt: Hedef Karavan ile St. Petersburg Teşekkürler ,İyi geziler Dönünce görüşmek üzere.
  6. B

Ynt: şubat'ta atina gezisine eşlik etmek isteyen var mı? Mrb bu_acar@hotmail.com
  7. B

Hedef Karavan ile St. Petersburg

Ynt: Hedef Karavan ile St. Petersburg Mrb gezinizin tamamını okudum çok beğendim.Hindistana ve Katmanduya kadar gitmeyi düşünürseniz yol arkadaşı olarak katılırım
  8. B

Ynt: şubat'ta atina gezisine eşlik etmek isteyen var mı? 2 ay boşum , araç ile gitmek istersen arabamın evrakları temmuza kadar yapılı, kısmet ise olur.
  9. B

Ynt: şubat'ta atina gezisine eşlik etmek isteyen var mı? Henüz gitmediyseniz 15 şubattan sonra gelebilirim 5066269232
  10. B

Romanya Ukrayna Polonya Cek Cumriyeti Avusturya Almanya Yol arkadaşı arıyorum.

Ynt: Romanya Ukrayna Polonya Cek Cumriyeti Avusturya Almanya Yol arkadaşı arıyorum. Mrb Tarihi Kesinleştirdiğin daTekrar görüşelim Toyota arabam ve yeşil kartım mevcut.
  11. B

Arnavutluk - Makedonya Gezisi

Ynt: Arnavutluk - Makedonya Gezisi Mrb Edirnelli ve Bg her hafta giden biri olarak sorularınızı cevaplayayım Sağlık sigortası şart ehliyete gerek yok Yeşil sigorta şart 10günlük kasko yaptır. Çıkmak zorundayım gene görüşürüz.
  12. B

Ford Connect'le Balkan Turu İçin Yardım?

Ynt: Ford Connect'le Balkan Turu İçin Yardım? Merhaba sizin düşündüğünüz bu geziyi üç arkadaş Edirneden çıkarak yapmıştık Size önerim yatmak için çadır alabilirseniz daha rahat edersiniz ,Arnavutluk üzerinden gidip dönüşte diğer rotayı veya tersini yapabilirsiniz Yunanistanda kavalada...
  13. B

Prag-Roma (11 Aralık-13 Aralık)

Ynt: Prag-Roma (11 Aralık-13 Aralık) Sadece prag olurmu ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR