broker650 kullanıcısının son içeriği

1. broker650

grand vitara yükseldimi yükselmedimi ?

Ynt: grand vitara yükseldimi yükselmedimi ? teşekkürler birazda yükselsin istiyorum helezon değiştirmem yükseklik kazanmama fayda edermi ?
  2. broker650

grand vitara yükseldimi yükselmedimi ?

2005 model grand vitara 3 kapıyı getle 5 cm yükselttik. üzerinde orjinal helezon ve amortisörler var. amortisörlere takozla aynı oranda parça kaynatılıp uzatıldı. ama sanki helezonlar zamanla çöktü gibi. helezonları değiştirmek bir çözüm olurmu acaba ? ne marka hangi ölçüde olmalı ? bilen...
  3. broker650

Off Road Yarışçısı Arayan Firma Varsa Buradayım.

220 ile gitti galiba duramamış olabilir :)
  4. broker650

Yükseltme Maliyeti ?..

Ynt: Yükseltme Maliyeti ?.. derling denilen sert plastik malzemeden takoz yapıldı. aynı oranda amortisörler uzatıldı. daha önceki arabamada (nissan patrol) aynı işlem yapılmıştı. Akdeniz sanayide ahmet usta.....
  5. broker650

Yükseltme Maliyeti ?..

Ynt: Yükseltme Maliyeti ?.. selam yükseltme işini antalyada çözdüm. extra sağlıklı oldu isteyene adres verebilirim. maliyeti 500 tl idi geçen sene... get ile 5 cm yükseldi lastiklerdende 2.5 cm kazandım. transfer kutusunun altına 8 mm sactan korumada yaptım her türlü arazide yürüyorum...
  6. broker650

Off Road Yarışçısı Arayan Firma Varsa Buradayım.

izmirliyim ama bu modelden hiç görmemiştim izmirde... kaçırdınız galiba pilotumuzu yada kadir kıymet bilen bir takım kaptı götürdü :)
  7. broker650

kamplı offroad

Ynt: kamplı offroad en kısa zamanda yeniden gitmek lazım doğa müthiş,balık bol,arkadaşlık on numara....
  8. broker650

kamplı offroad

Ynt: kamplı offroad planladığım geziyi yaptım tekirovadaki arkadaşlara teşekkürler süper iki günlük bir kamp oldu...
  9. broker650

kamplı offroad

arkadaşlar benim gibi bu aralar boş gezenler varsa yarın sabah yola çıkarak 2- 3 gece kamplı offroad yapmak isteyen varmı ? grand vitara 3k. donanımlı aracım var . çamurlu engebeli arazide gidecek aracı olanlar katılmak istermi ?
  10. broker650

Suzukinizi Anlatın (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukinizi Anlatın (Off-Road Araçları) 2005 grand vitara 3 kapı kullanıyorum. daha önce patrol 2.8 gr kullandım. vitara daha zayıf ama avantajlarıda var hafif olması gibi.... 1 yıldır bende rutin bakımları dışında sorun çıkarmadı. iç hacim küçük bagaj yok ama portbagajla çözüldü bu sorun...
  11. broker650

Kendi Karavanını Yapanlar; Off-road,Raodhopper (Arif Hüküm)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Off-road,Raodhopper (Arif Hüküm) Arif bey sen olayı aşmışsın, söylenecek söz yok tebrikler...
  12. broker650

2005 grand vitara satılık

yeni araç yapacağım için satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-gorunen-koy-kilavuz-istemez-110861660/detay/
  13. broker650

Vitara arıyorum...

Ynt: Vitara arıyorum... hayırlı olsun kazasız belasız
  14. broker650

Vitara arıyorum...

Ynt: Vitara arıyorum... selam ben 3 kapılı grand vitara satıyorum. A dan Z ye herşeyi çalışır durumda off road ekipmanları tam.
  15. broker650

TezzMertek İcadı Mangal Havalandırması

Ynt: TezzMertek İcadı Mangal Havalandırması eleştiriler tamamen latife idi bende icat yapmayı seviyorum. başarılı olmuş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri