boop kullanıcısının son içeriği

1. B

Fotoğraf makinesi önerisi ?

Ynt: Fotoğraf makinesi önerisi ? Öncelikle teşekkürler önerileriniz için. Amerikan getirtmeyi planlıyorum o yüzden orjinal housingli bi alet alabilirm diye düşündüm. Seval hn söyledikleriniz çok mantıklı hele benim gibi bi acemi için anı yakalamak gerçekten zor :) Bunlar ilgimi çekmişti bi...
  2. B

Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı?

Ynt: Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı? defoludur o ;)
  3. B

Ynt: Fotoğraf makinesi önerisi ? ???
  4. B

Ynt: Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı? neye göre hızlı? :) normal bi plaj havlusu ve o decathlondan aldığımızı yan yana koyduğumuzda güneşin altında decathlon daha kısa sürede kurumuştu 8)
  5. B

Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı

Ynt: Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı Merhaba Konuyu görüp çevremdekilerle paylaştım ve elimizden geldiğince yardım etmek isteriz. Fakat topladığımız eşyaları size nasıl ulaştırabiliriz? Kargo şirketine sordum da göndericecklerimizin değerinden belki daha fazla bi miktar talep...
  6. B

Decathlon Ürünleri Hakkında

Ynt: Decathlon Ürünleri Hakkında türkiyede online satışı yok maalesef
  7. B

Ynt: Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı? bir de yazlık uyku tulumunu almıştım gecen sene fiyatı ucuzdu baya 40 lira civarında şuan katalogda varmış görünce hatırladım. (40 tl modeli S15) katlanmış boyutu biraz büyük ama hafif olduğundan dolayı seçmiştim 1,35 kg. altına da yine ordan...
  8. B

Ynt: Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı? evet İstanbuldaki pazarlarda da satılıyodu biz de almıştık 5-6 lira bişeydi. çok da iyi çıktı 2 senedir kullanıyoruz :) bi deformasyon ya da tülenme olmadı. ama yine de diğer mağzalarla karşılaştırınca 25 lira da gayet uygun bir polar için...
  9. B

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sualtı Topluluğu - BİLGİ SAT

Ynt: İstanbul Bilgi Üniversitesi Sualtı Topluluğu - BİLGİ SAT bilgisat yaşıyo mu?
  10. B

Dalgıçlar ve Anneleri :):):)

Ynt: Dalgıçlar ve Anneleri :):):) ananemle yaşanıyorum benzeri dialogları, annem alıştı artık bana (dalgıç diilim, kendi çapımda dalıyorum) - Bu yaz dalış yaptım ben + Nasıl yani? - Hani böyle belgesellerde görüyoruz ya suyun altına iniyolar balıklar yosunlar filan + Suyun dibine mi daldın? -...
  11. B

Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim

Ynt: Likya Yolunda İlk Hedefimi Gerçekleştirdim evet kabağa normal araç giremiyor. biz minibüsten(ölüdeniz-kabak) sonasını yürümüştük yaklaşık yarım saat sürüyor plaja kadar. yürüyüş yolu oklarla işaretlenmiş durumda sorun yaşamazsınız inerken.
  12. B

Merhaba, bu forumu dalış malzemesi araştırırken keşfetmiştim o zamandan beri üye olmadan takip ediyordum. Ürünleri kullananların en güvenilir yorumu yaptığını düşünüyorum. 1* bir dalıcı olarak gayet amatörce her dalışımda karşılaştığım güzel kareleri ölümsüzleştirmek için bir fotoğraf makinesi...
  13. B

Top 10 Dalış Noktası

Ynt: Top 10 Dalış Noktası liste biraz eski belki o yüzden yoktur. bence de Kaş eklenmeli :)
  14. B

Yosun Dalış Merkezi İçin Uyarı

Ynt: Yosun Dalış Merkezi İçin Uyarı başınızdan böyle bi olay geçmiş olması çok üzücü, geçmiş olsun. ayrıca bizleri uyardığınız için teşekkürler. dalış okulu seçmek gerçketen çok önemli bir konu. ben kendimi güvende hissetmediğim bir yerde dalamam heralde. en azından bi arkadas ya da önceki...
  15. B

Decathlon Ürünleri Hakkında

Ynt: Decathlon Ürünleri Hakkında ürünleri üzerinde yazan kullanma şartlarına göre alırsanız sorun çıkmıyor, en azından benim tecrübe ettiklerim öyleydi. dikkatli alışveriş yapılırsa sorun çıkıacağını sanmıyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri