bgurkan kullanıcısının son içeriği

1. B

Cherokee 2,1 tdı Weya 2,5Tdı arac arıyorum

Ynt: Cherokee 2,1 Tdı Weya 2,5tdı Arac Arıyorum yaaa aradaşlar bu nasıl bir muhabbet adam cherokee ye binmek istiyor güçlü osun diyor az yaksın diyor tamam az yaksn ama az yamaktan kastın e bugün en ufak kategorideki motosiklet ler bile 15 kr yakıyor senin altındaki araç yaklaşık 2ton 4*4 ve...
  2. B

Satılık Terrano Ll

97 model 5364787977
  3. B

Terrano Hakkında Güncel Bilgi Lütfen.

Ynt: Terrano Hakkında Güncel Bilgi Lütfen. s.a terrano almaya niyetlendiysen bence 2.7 dizel yerine 2.4 benzin/lpg yi tercih ederim neden diyecek olursan dizel motorlarda kronik hararet sorunu var artı yakıt konusunda 2.4 benzinli den daha fazla yakıyor dizel şehir içi 50 kuruş benzin/lpg 35...
  4. B

Terrao Alıcam Lütfen Yardım!!!

Ynt: Terrao Alıcam Lütfen Yardım!!! 2.4 terrano kullanıyorum kolay kolay arıza yapan bir araç değil arazisini çok çetin arazide kullanma şansım olmadı fakat dere tepe sıkıntı yok,yakıtı konusunda diğer suv lara göre çok iyi lpg de istanbul şehir içi 35-kuruş yakıyor uzun yolda daha...
  5. B

Terrano 2,4 Benzinli Rölanti Dalgalanması

Ynt: Terrano 2,4 Benzinli Rölanti Dalgalanması bendede aynı sorun oldu rolanti motorunu temizlettim
  6. B

Resimdeki Parça Hakkında Yardım

Ynt: Resimdeki Parça Hakkında Yardım resimdeki işaretlediğin yer belli olmuyor yada ben göremedim bendede 97 si var çoğu şeyini bilirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri