Beyaz Baykuş kullanıcısının son içeriği

1. Beyaz Baykuş

Sırt Çantasını Doğru Yüklemek

İlginize ben teşekkür ederim.
  2. Beyaz Baykuş

Sırt Çantasını Doğru Yüklemek

İlave Bilgi: Sırt Çantasının ağırlığı, vücut ağırlığımızın %15 ile %20'si arasında ise bu ağırlık optimaldir ve rahatlıkla taşınabilir. Genel olarak Sırt Çantasının ağırlığı vücut ağırlığımızın %25'ini geçmemelidir.
  3. Beyaz Baykuş

Çadır Içinde Nem Oluşması

Önemli bir ekleme yaptınız, ilginize teşekkür ederim.
  4. Beyaz Baykuş

Doğaya Atılan Pet Şişeler

Görüntülemekte zorluk çekenler için videoyu buraya ekliyorum:
  5. Beyaz Baykuş

10 Tips & Tricks - Iii

Doğada gezinti, konaklama veya barınma gibi konularda işinize yarayabilecek ipuçları ve püf noktalarından oluşan 10 madde: 1) Yol boyunca kuru bitki lifleri, ağaç kabukları gibi ateş başlatıcı şeyler toplayın! Zira kamp kuracağınız yerde ateşi tutuşturabileceğiniz birşey bulamayabilirsiniz...
  6. Beyaz Baykuş

10 Tips & Tricks - Ii

Doğada gezinti, konaklama veya barınma gibi konularda işinize yarayabilecek ipuçları ve püf noktalarından oluşan 10 madde: 1) Bıçağınızı kullandıktan sonra, kısa süre de olsa yere bırakmayın, hemen kılıfına sokun! Zira doğada, özellikle ormanda yere bıraktığınız şeyi bulamayabilirsiniz. 2)...
  7. Beyaz Baykuş

10 Tips & Tricks - I

Doğada gezinti, konaklama veya barınma gibi konularda işinize yarayabilecek ipuçları ve püf noktalarından oluşan 10 madde: 1) Sırt çantanızdan sadece size gerekli olan malzemelerinizi dışarı çıkarın! Böylece toplanma süreniz kısalacaktır. 2) Çadır kuracağınız yerin etrafında, rüzgarla...
  8. Beyaz Baykuş

Ateş Yakma Teknikleri

Siz de sağolun, beğendiğinize sevindim :-)
  9. Beyaz Baykuş

Ateş Yakma Teknikleri

İlginiz için ben teşekkür ederim.
  10. Beyaz Baykuş

Ateş Yakma Teknikleri

Ateş yakmak, kampların vazgeçilmezlerindendir. Basit bir iş gibi görünse de, bazen sizi çok uğraştırabilir. İşte sizi bu zorlu uğraştan kurtarabilecek, tecrübeler sonucu öğrendiğim bazı ateş yakma tekniklerini sizlerle paylaşmak istiyorum... Ateş nerede yakılmalıdır? Kamp Ateşi, orman yangını...
  11. Beyaz Baykuş

İlginiz için ben teşekkür ederim.
  12. Beyaz Baykuş

Yazdıklarınızın tümüne katılıyorum...
  13. Beyaz Baykuş

Rafet Amca eli öpülesi bir adam, o yaşta bile farkındalık yaratmak için uğraş veriyor. Umarım çevreyi kirletenler bunu görüp utanırlar. Gerçi utanma duygusuna sahip olsalar doğayı kirletmezler ya...
  14. Beyaz Baykuş

Çadır Içinde Nem Oluşması

Çadırda geceleyen herkes, mutlaka nem problemi yaşamıştır. Sabah uyandığınızda uyku tulumunuzun ve kıyafetinizin ıslandığını mutlaka görmüşsünüzdür. Hele bir de erkenden toplanıp yola çıkmak zorundaysanız, ıslak malzemelerle karşılaşmak epey can sıkıcı olmuştur. Çünkü malzemelerinizi ıslak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR