bekirnayır kullanıcısının son içeriği

1. bekirnayır

2007 L200 ler MTV indirimden faydalanamıyor....

arkadaşlar.. Bugün bir hesap yaptım ve 2007 model L200 lerin MTV indirimden faydalanamadığını gördüm...Şöyle ki; 2007 model 4x4 L200 lerin en düşük kasko değeri (intense) 31.300 TL olarak belirlenmiş...%5 ise 1.565 TL tutuyor... Normal şartlarda istenilen vergi ise 1562 TL olduğu için kasko...
  2. bekirnayır

L200 Vergileri Hakkında

Ynt: L200 Vergileri Hakkında üzücü haber 2007 L200 ler %5 indiriminden yararlanamıyor... en düşük 2007 4x4 L200 ün kosko değeri 32.300 TL %5 ise 1565 tutuyor... normal vergisi 1562 TL bu yüzden 3 TL ile geçmiyor... 2008 ise yararlanıyor...
  3. bekirnayır

L 200 Yükseltme ve vinç montajı

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı güzel olmuş... bende dursun ustadan malzemeleri tein etmiştim.. anacak arka daha fazla yükselmiş... bence aynı olsa daha iyi olur.. nasıl olsa arkaya ciddi yük atmayacaksınız...
  4. bekirnayır

Bir L200 modifiyeside benden olusun....

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... şimdiye kadar ciddi anlamda 4 tane arazi aracı modifiyesi yaptım.. bunlardan 3 tanesi arazi şartlarına hazırlanınca günlük kullanımda ciddi ödenler verdi.. yani konfor baya bi düştü.. ancak L 200 de şuan için bunu hiç hissetmiyorum.. yani...
  5. bekirnayır

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... detaylı fotolarını çeker koyarım... markasını tam hatırlamıyorum ama dursun usta var.. site üyesi ... malzemeleri ondan temin ettim...
  6. bekirnayır

Satılık l200 dodik

Ynt: Satılık l200 dodik bende vad.. 05325172496 bu dodulirden taktığım için onlar boşa çıktı..
  7. bekirnayır

L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs)

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) ilfer takabiliyor mu bunu???? benim bildiğim sadece yetkili servis montajlıyor bunu... yada o yetkili servisten alıp kendimi montaj edecek ki???? [/td][/tr][/table]
  8. bekirnayır

L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs)

Ynt: L200 Güç Artırımı (chip tuning, powerbox vs) şu sıralar yazılımdı, box tu, raali art derken bay bi araştıma yaptım...bakılım hangisi alacağız.. Box ların fiyatları 500 TL civarı cihptuning ler (beyin yazılımı) 1000 Tl civarı Ralli at ise 3500 Tl civarı bende kararsız kaldım.. ralli art...
  9. bekirnayır

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... Jantlar arac uzerinde geldi. Belki ben alsaydım daha farklı bisey alabilirdim.. lastik konusunda ise ben bircok mt kullandim... bf mt gercekten cok ama cok iyi.. kl71 kullanmadim ama cok kisinin asfaltta sikayetini duydum... stt den de cogu insan...
  10. bekirnayır

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... antalya ahmet usta fiyat elekt..v.s. ve ufak tefek bir sürü şey 1000 tl diyelim...
  11. bekirnayır

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... evet haklısınız o vidalar takılırken insanın içi gidiyor ama yapacak bir şey yok....
  12. bekirnayır

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... vidalar kaportaya montajlanıyor süs değil.. onlar olmazsa dodiği tuturamazsınız.....
  13. bekirnayır

L200'de 15x10 Jant ve uygun lastik ebatlari nelerdir?

Ynt: L200'de 15x10 Jant ve uygun lastik ebatlari nelerdir? ben L200 ler 15 jantta bakerken problem yaşandığını gördüm.. fren merkzleri kaliperler felan sığmıyor gibi çok yorum gördüm hatta kullanan arkadaşlarda görüştüm ve sorunlu olduğu bu sebeple 15 janttan uzak durmam gerektiği söylende ya...
  14. bekirnayır

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... iyi dilekleri için herkese teşekkürler.......
  15. bekirnayır

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... denis bey çok saol.. ayrıca sanada bir özel teşükkürü borç bilirim.. ilgin ve desteğin bana çok yardımcı oldu... güç artırımı konusunda hala araştırmaya devam ediyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri