baris2357 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yer Önerisi Ve Tecrübelerinize Ihtiyacım Var.

Çok teşekkürler arkadaşlar.
  2. B

Çok teşekkürler,Dalaman a en çok 1 - 2 saat uzaklıkta bir yer düşünüyoruz.
  3. B

Camp Caretta Günlüklü Koyu Fethiye

Bu koyda balık ısırmalarından rahat yüzme olanağı yok maalesef.Önceliği deniz olanlarla paylaşmak isterim.
  4. B

Selamlar arkadaşlar, 4 kişilik araç üstü çadır sahibiyim.Eşim, ben ve 8 ile 12 yaşındaki oğullarımla yazlarımızı Muğla-Dalaman da bir köy evinde geçiriyoruz.Bu yıl çok uzak olmayan rotalarda araç üstü çadırımızla 1-2 veya 3 günlük kamplar yapmayı planlıyoruz.Önceliğimiz deniz kenarı ve denizi...
  5. B

Karavan Seçimi

Önerileriniz için çok teşekkür ederim.Çocuklar ve eşim çok heves ediyor.Bir an gaza geldim.Selamlar...
  6. B

Karavan Seçimi

teşekkür ederim.selamlar...
  7. B

Karavan Seçimi

Çok teşekkür ederim.Çekme karavan olayını da biraz araştırayım.Otomatik vites olayı seçenekleri azaltıyor.Amarok aracım var.Zaten hayli uzun.Arkada birde çekme karavan nasıl olur bilemedim.
  8. B

Karavan Seçimi

teşekkğr ederim. caravelle için tavanı açılan bir sistem nasıl yapılabilir.hazır yapılmışını bulma şansı varmıdır?
  9. B

Karavan Seçimi

Selam arkadaşlar. uzun zamandır hayalimizi süsleyen motokaravanı edinme vakti geldi.Sizlerden yardım rica ediyorum. Öncelikle otomatik vites kullanıyorum.Araştırmalarımda bu tarz karavana pek rastlıyamadım. Transporter(çift katlı) veya çok büyük olmayan bir araç düşünmekteyim.eşim ben ve...
  10. B

Karavan Mı, Konteyner Mı???

çok teşekkürler,incelemeye başlıyorum....
  11. B

konuyu takip edenler cevaplarsa sevinirim. yukarıdaki bilgiler ışığında siz olsanız ne yapardınız. 1- 3x7 wc li konteyner koyar sıkıntı çıkarsa veya belediye parçalar ceza yazarsa canım sağolsun derim. 2- 3-4 bin tl ye ahşap kamelya yaptırır köşeyede 1000 tl ye konteyner wc koyarım 3-...
  12. B

teşekkürler,bu hiç aklıma gelmemişti:)
  13. B

Serhun bey selamlar.siz belediyeden izin alarak mı koydunuz konteynerı?
  14. B

konteynere izin vermeyen belediye ağaç evi direk yakar:) geçen yıl bölgemizdeki bir konteyner evi, haberde vermeden kepçeyle paralamışlar,adamcağız hurdacıya sattı. şu anda aklıma yatan tek yol.konteyner wc (1100 tl) koyup yanınada kolay açılıp kapanan 3x3 veya 4x4 otomatik çardaklardan...
  15. B

öncelikle katkınız için teşekkür ederim. belediye izin veriyor vermesine de yapı izni için ne gerekiyorsa onları istiyor.zemin etüdü dahil. bu da epeyce tuzlu oluyor.7-8 bin civarı masraf çıkıyor izinler için.bahçe için değmez.bütçeyi zorlar. konteyner karavanları inceledim netten ,kayseride...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri