barış demirci kullanıcısının son içeriği

1. barış demirci

4x2 Veya 4x4 Kamyondan Motokaravan Donusumu

Degerli arkadaslar, Asagidaki linkdeki konsepteki gibi, 3 kisilik bir aile olarak 4x2 ya da 4x4 5 yas uzeri temiz bir kamyondan cevirme gibi bir hayalimiz var. Video: https://www.pinterest.com/pin/324892560622380595/ Forumda ve yonetmeliklerde arastirmama ragmen cevaplarini bulamadigim ya da...
  2. barış demirci

Jimny Otomatik İle Manuel Arasinda Performans Farki Var Mi?

Ynt: Jimny Otomatik İle Manuel Arasinda Performans Farki Var Mi? Hummer ucuz :) Temiz, kilometresi dusuk bir Jimny'e verilecek parayla orta yollu bi H3 aliabilir. Alinabilr ama binilemez :) Kumda agir birde amerikanlar sikinti cikariyor buranin iklim sartlarinda (gunes altinda kalmis bir...
  3. barış demirci

Ynt: Jimny Otomatik İle Manuel Arasinda Performans Farki Var Mi? Burasi Japon Cenneti oncelikle, sonra Amerikan, sonra Kore, Avrupa yok. Saglamliklarindan, parca bulunabilirligi ve maliyet acisindan Japon peynir ekmek. Arabaya benden baska binecek olmadigi icin, maliyeti, parcasi ucuz, bakimi...
  4. barış demirci

Ynt: Jimny Otomatik İle Manuel Arasinda Performans Farki Var Mi? Dusundugum arablar 2011 ve uzeri, mumkun olursa 2013 model... Yakit tuketimi sikinti degil ;) Tuketim sorun degil ;) Kaygim; bosuna manuelin hamalligini yaprmiyim diye veya zorladigi yerler olurmu
  5. barış demirci

Ynt: Jimny Otomatik İle Manuel Arasinda Performans Farki Var Mi? - Arabayi almadaki amacim kisa olan ev is mesafesini goturup getirsin(ikinci plan), bide hafta sonlari colde(Katar'da yasiyorum) sagda solda yarida birkmasin(birinci plan). - Evet manualle otomatik arasinda bi performans farki...
  6. barış demirci

Baslikta da belirtigim gibi Suzuki Jimny icin otomatik veya manuel ne gibi farklar var.
  7. barış demirci

Pajero Motor Performansi Dusme Sebepleri

Ynt: Pajero Motor Performansi Dusme Sebepleri O buyuk sorun iste :)
  8. barış demirci

Pajero Motor Performansi Dusme Sebepleri

Arkadaslar agabeyler, ben Katar'da yasiyorum. Suzuki Jimny arastirirken bir arkadasim, yaklasik ayni fiyata, kendi kullandigi 2007 model 3kapi 3.5 motor Pajerosunu(GLS) onerdi. 130.000 km de :) Araba saglam olsun kmsi fazla onemli degil kanaatimce. Arabayi almak istiyorum fakat arkadasim motor...
  9. barış demirci

Jimny Kum Performansi Nasildir?

Ynt: Jimny Kum Performansi Nasildir? Evet tecrubelerini paylascak abileri arkadaslari bekliyorum :)
  10. barış demirci

Ynt: Jimny Kum Performansi Nasildir? aslinda oda aklimdan gecmedi degil. araplar satmalik degilde binmelik kullaniyolar onlari(patrol, land cruiser vb.), dolayisiyla cani cikmadan satmiyolar :) saglam tamirci bulmakta dert burda. uzun zamandir dusunuyorum, jimny isimi gorur.
  11. barış demirci

Ynt: Jimny Kum Performansi Nasildir? Aynen oyle. Hala yabanci sitelerde arastiriyorum, videolar izliyorum. Genellikle hafifliginden avantaj sagladigi dem vurulmus.
  12. barış demirci

Ynt: Jimny Kum Performansi Nasildir? Burda, diger arabalarda, bizim balon lastik diye isimlendirdigimiz, yanagi genis, dissiz, kuma girilecegi zaman indirilip girilen lastikler kullaniyolar. Motor olayinida acikcasi tam bilmiyorum bir arastirayim.
  13. barış demirci

Ynt: Jimny Kum Performansi Nasildir? Land cruiser var istemedigin kadar. Patrol var, Pajero var, 4 ceker her turlu amerikan var. Adamlar 3.8lt asagisi arabaya araba gozuyle bakmadiklari icin Jimny yok. En azindan ben goremedim.
  14. barış demirci

Ynt: Jimny Kum Performansi Nasildir? Kiralik? Valla bulan varsa hemen giderim kiralamaya :)
  15. barış demirci

Ynt: Jimny Kum Performansi Nasildir? Alicam zaten de malum kum agirlikta oldugu icin merak ediyorum yapabileceklerini

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri