barem75 kullanıcısının son içeriği

1. barem75

series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur

Ynt: series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur oktay merhaba bir süredir takılmıyordun buralara heralde.şaftla ilgli sorum olacak. şaftın mafsalları üzerindemi? ayrıca birde üst kapak lazım oldu bize stoklarını bir kurcalasan çıkarmı acaba? araç s2
  2. barem75

NİHAYET!!!!

Ynt: NİHAYET!!!! herkese iyi dilekleri için teşekkürler, saygılar. bu ay ortalarına doğru işimden izin alıp salih kardeşimle beraber araç üzerine yoğunlaşarak biraz tadilat yapma niyetindeyiz.şimdilik sadece arızalı olan su pompasına bakım yapıp yeniden yarattık. lastikleri değiştirdik.iki...
  3. barem75

Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları

Ynt: Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları tamam fırat az çok anlaşıldı. şu anda araçta ön şaft olmadığından test edemiyoruz.ön şaftı takınca aracı test edip tekerleklein hareket tarzına bakıcaz. araç çapraz askıda iken iki tekerinde hareket yükünde olması gerkiyor. poryaya...
  4. barem75

Ynt: series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur yok yok oktay çeki demiri değil hocam. bu çeki demirinin takıldığı parça şekil-a1
  5. barem75

NİHAYET!!!!

Ynt: NİHAYET!!!! ço teşekkürler. fotolar şu anda hazırlanıyor az sonra baskıda olur.
  6. barem75

NİHAYET!!!!

nihayet!!! land'landık arkadaşlar ;D ;D . vatana millete hayırlı olsun. beş ay boyunca peşinde koştuğumuz dört aracın başına, günde onbeş sefer uğrayarak sahiplerini bıktırıp ::) ,en sonunda karar verdiğimiz series 2. bu araçta bizi cezbeden aracın parçalarının orjinalliği, kurcalanmamışlığı...
  7. barem75

Ynt: Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları tamam fırat bey teşekkürler. ben yanlış anlamışım. porya kilidini tam detaylı bilmiyorum. sayenizde öğrendim. ben ayrıca bir kilit mekanizması var zannettim. bu porya kilidi sadece series 3 araçlarda var galiba öncekii seride...
  8. barem75

Ynt: Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları eski bir konu ancak gözüme çarpan ve anlayamadığım yada yanlış anladığım bir şey var. series araçlarda dif kilidi olup olmadığını araştırdım; kilidin olduğu veya takılabilirliği hakkında herhangi bir açıklama veya tartışma yok. sadece...
  9. barem75

İngilizce Arayüz

Ynt: İngilizce Arayüz eklemeyi unuttum; ziyaretçi sayfama girince ingilizce oluyor, çıkış yapınca problem yok türkçe. ingilizcem fena değil pek problem olmuyor ama türkçe karakterler uyumsuzluğu sorun oluyor. şimdiden teşekkürler.
  10. barem75

İngilizce Arayüz

Ynt: İngilizce Arayüz aynen bu işte farklı pc'lerde de aynı sonuç.
  11. barem75

İngilizce Arayüz

forum sayfamı hangi bilgisayarda açsam sürekli ingilizce arayüz geliyor. sebebp bendemi kaynaklı forumdan mı kaynaklı. yardım lütfen!
  12. barem75

ilk aracım

Ynt: ilk aracım aytaç merhaba. jantların ile ilgili sorum olacak. senin sarı kızı aldığında ilk resimde görünen jant ölçüsünü söyleyebilirmisin. 15mi, 16mı?
  13. barem75

1982 Land Rover Series III 88" / Petrol+LPG

Ynt: 1982 Land Rover Series III 88" / Petrol+LPG hayrlı olsun kazasız belasız inşallah. series ailesi yavaş yavaş genişliyor. hastalık işte. allah herkesin gönlüne göre versin. bende kapıldım bu rüzgara; bindik bu alamete gidicez inşallah selamete. hadi hayırlısı.
  14. barem75

Ynt: series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur biraz aleni olmuş ama; teşekkürler oktay bey. saygılar.
  15. barem75

İki Yılda Bu Kadarını Yapabildim

Ynt: İki Yılda Bu Kadarını Yapabildim oktay bey 68 seri 2 ile bukadar uğraştığınız için size bir sorum olacak. dün baktığım aracın komple saç. seri 2'ler komple saç mı yoksa orjinali alm. olması mı gerekiyor? aytaç'ın aracına bakınca ön sağ çamurlu üstündeki darbe altında sanki saç var gibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri