Barbaros III kullanıcısının son içeriği

1. Barbaros III

Hiç Motorkaravanım Olmadı,tavsiyeleriniz

Sayin Evliya Celebi , Öncelikle cevabi yaziniz icin tesekkürler.Uyardiginiz konu ve düsünceleriniz icinde..Tabikíki dikkate alinmaya deger benim icinde.Ama yurt disinda bu bahsi gecen konular birebir uyumlu olmuyor..Mesela 100.000km. tamamlamis olan bir 2.nci el yada 10 yasini doldurmus,ömrünün...
  2. Barbaros III

Hiç Motorkaravanım Olmadı,tavsiyeleriniz

Değerli bilgilerinize ihtiyacım var,Özellikle halen Motorkaravan kullanıcılarından...Hepinizı gönülden Selamlarım,Artık gezilerimi yeni alacağım Wohnmobil eşliğnde yapmak niyetindeyim bu konuda çok alternatifler gördüm açıkçası tercih vermek oldukça zor..Uygun fiatlı bir adres buldum FIAT araç...
  3. Barbaros III

Seyir amaçlı kullanım için GPS tavsiyeleri..

Ynt: Seyir Amaçlı Kullanım İçin Gps Tavsiyeleri.. Böyle bir ürünü direk olarak ''google arama motorunda'' yazarak da bulabilirsiniz..tabiiki var bu ürünler,fakat artık satış yapan mağazaların sayısı çok azaldı, nedeni ise, akıllı cep telefonları ve Tablet lerin yaygınlaşması..çünki bu tür...
  4. Barbaros III

Pc Gps ile Denizde Profesyonellik.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=91485.0 Değerlendirmek isteyenler için çok güzel bir paylaşım..... http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=91485.0 GT-N8000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. Barbaros III

Cep Telefonu Gps sini Pc de kullanma

Ynt: Cep Telefonu Gps sini Pc de kullanma Çok değerli bir paylaşım , çok teşekkürler..Slmlr. GT-N8000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  6. Barbaros III

Çeşme Civarında Kendi Teknenizle Hangi Koylara, Adalara Gidersiniz ?

Ynt: Çeşme Civarında Kendi Teknenizle Hangi Koylara, Adalara Gidersiniz ? Aynen öyle..... Konu açık olarak bulunduğu için , bir diğer denizdostuna faydası olur niyetiyle verilmiş , memnuniyet ifadesi olarak algılansın..Ben de uzunca yıllar önce ,bir fırtına başlangıcı öncesi...
  7. Barbaros III

Çeşme Civarında Kendi Teknenizle Hangi Koylara, Adalara Gidersiniz ?

Ynt: Çeşme Civarında Kendi Teknenizle Hangi Koylara, Adalara Gidersiniz ? Nergiz koyu.......tam aradığınız yer. Akşam girişlerinde gps yada kuvvetli ışık olmadan riskli, (derinlik) ben geceledim , yeterince büyük bir yer,aynı anda rahatsızlık vermeden 10 -12 tekne konaklayabilir. tavsiye...
  8. Barbaros III

Yelken simülasyon programı

Ynt: Yelken simülasyon programı Benide enterese etti , az evvel bir program buldum.... http://www.boerse.bz/boerse/spiele-angebote/pc-spiele/222896-yachtsimulator-german-postmortem.html
  9. Barbaros III

Ynt: Pc Gps ile Denizde Profesyonellik. İki senedir Türkiyede ve denizde olamadığım için açıkcası , bu konulardan biraz uzakta hissettim kendimi...genede,birkaç konu paylaşımına katılmak isterim fırsatım oldukça... Yeni nesil cihazların hızına yetişilmiyor.Yalnız bu konuda şunuda belirtmek...
  10. Barbaros III

Ynt: Pc Gps ile Denizde Profesyonellik. Sayın Emirkaptan... Öncelikle gecikmeli cevap için özürlerimi sunar saygı ile selamlarım...Kısaca sorunuzu şu şekilde yanıtlamak isterim ki ...Benim bulabilip de isimlerini verdiğim programlar için ne yazıkki hiçbir Türkçe menü ye dönüştürebilecek bir...
  11. Barbaros III

Ynt: Pc Gps ile Denizde Profesyonellik. Sizin istediğiniz cevap biraz bilgim dışında ...ama yaptığım kısa bir gezinti ile , sizede bir link sunuyorum ....Umarım bir fikir verip ,ufkunuzu genişletmenizi sağlar....Ayrıca Bilgisayarınız a yüklemeniz için bir Software de sunmuşlar....Saygılarımla...
  12. Barbaros III

Ynt: Pc Gps ile Denizde Profesyonellik. Sevgili Arkadaş ve dostlar , öncelikle hepinizi selamlıyorum ... epeyce uzun süren bir ayrılık sonrasında ,yeniden aranızda olacağım fırsat buldukça.... Öncelikle belirtmek istediğim husus , bu konularda büyük beceri ve hünerler sergileyebilecek bir...
  13. Barbaros III

Ynt: Pc Gps ile Denizde Profesyonellik. Sayın Gemiadami, aradığınız Türkçe yamayı ben hiç göremedim internet ortamında , böyle bir yama olsa dahi, size dostça İngilizce menüleri kullanmanızı tavsiye edeceğim , zira Türkçeleştirlen bu tür menüler Tam karşılıkları bulunamadıklarından zorlanmış...
  14. Barbaros III

Ynt: Pc Gps ile Denizde Profesyonellik. Sayın Gemiadami , PDA konusunda vermiş olduğum bilgileri program yapımcısı kanalı ile gene kendi linkinden inceleyebilirsiniz...ne yazıkki şu an elimde GPS modlu bir PDA yok deneyemiyorum...ama sayfasından incelediğim kadarı ile ,Haritalar hariç...
  15. Barbaros III

Sualtı Fotoğrafları

Ynt: Sualtı Fotoğrafları Çok güzel grüntüler , Apayrı bir dünya..... Bizlerle de paylaştığınız için teşekkürler.....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri