aylinmat kullanıcısının son içeriği

1. aylinmat

AYDOS - Beşparmak Dağları Bafa Gölü Doğa Yürüyüşü (5 Nisan 2009)

Ynt: AYDOS - Beşparmak Dağları Bafa Gölü Doğa Yürüyüşü (5 Nisan 2009) Namık Bey selamlar, Ben Milasta oturuyorum.Bölgeye yakın oluşumuz ve ayrıca Mİlas doruk dağcılık olarak sık sık hem bafada yani kapıkırı köyünde hemde latmosta kamp yapıyoruz.Öncelikle bafa gölü kıyısında mı kalacaksınız ya...
  2. aylinmat

Trekking Grupları (Ege)

Ynt: Trekking Grupları (Ege) Doruk Dağcılık Milas Temsilciliği Her hafta sonu Milas ve Bodrum çevresinde yürüyüşler ve ayrıca kamplı etkinlikler yapıyoruz. www.milasdorukdagcilik.com katılmak isteyenler sitedeki programdan takip edebilirler.
  3. aylinmat

Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011)

Ynt: Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011) Murat bey,bilgiler için teşekkürler.O tarihe kadar sanırım program şekillenir (tabi kendi açımdan da ).En azından sizlerle bir noktada buluşup etkinlikte beraber olmayı isterim.sıkı takip halinde olacağım :)
  4. aylinmat

Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011)

Ynt: Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011) Ulaşım sorunu netlik kazanırsa Milastan katılmak istiyorum.Çok güzel olacağı kesin
  5. aylinmat

Gezenbilir Muğla Grubu

Ynt: Gezenbilir Muğla Grubu Milas ve Bodrum da dağcılık kulübü bünyesinde trekking ve kamp yapanlar var.İlgilenirseniz www.milasdorukdagcilik.com sitesinden ya da buradan bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca ne kadar mümkün olabilir bilemiyorum ama ortak katılımlı bir programda yapılabilir.
  6. aylinmat

Gezenbilir Muğla Grubu

Ynt: Gezenbilir Muğla Grubu selamlar, ad-soyad : Aylin Mat doğum tarihi ve yeri : 1968 - Milas memleket : Milas ilgi alanı : trekking,kampçılık,scuba diving Aranıza katıldığıma sevindim. Umarım bu sayı biraz daha artar.
  7. aylinmat

Ynt: AYDOS - Beşparmak Dağları Bafa Gölü Doğa Yürüyüşü (5 Nisan 2009) Ve ayrıca yılda bir kez olmak kaydıyla Latmosun zirvesinde Selene ve Endymion askına itafen dağ nikayı kıyılır.
  8. aylinmat

Ynt: AYDOS - Beşparmak Dağları Bafa Gölü Doğa Yürüyüşü (5 Nisan 2009)
  9. aylinmat

Ynt: AYDOS - Beşparmak Dağları Bafa Gölü Doğa Yürüyüşü (5 Nisan 2009) işte beşparmak-Latmos Zirve !!! .Kesinlikle görmenizi tavsiye ederim. Özellikle dolunayda. Biz Milas Doruk Dağcılık olarak 1 mayıs 2011 de kamp kurarak orada olacağız
  10. aylinmat

Bodrum / Muğla Bölgesinde Kampcı Arkadaşlar Arıyorum

Ynt: Bodrum / Muğla Bölgesinde Kampcı Arkadaşlar Arıyorum Tayfun Bey selamlar, Milas-Muğla doruk dağcılık kulübümüzün bünyesinde hem yürüyüş hem de kamp yapıyoruz.En yakın kampımız Yılbaşı gecesi Bafa-Latmos ta.Bunun dışında diğer kamplarımıza katılmak isterseniz www.milasdorukdagcilik.com a...
  11. aylinmat

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben Aylin, Milas'ta yaşıyor,Bodrumda bir seyahat acentasında çalışıyorum.İzmir Doruk Dağcılık Milas temsilciliği bünyesinde aktif olarak kamp ve yürüyüşler düzenliyoruz.Tüplü dalış,kampçılık,trekkingle ilgileniyor ve çok seviyorum.Rock ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri