ayci kullanıcısının son içeriği

1. ayci

feroza yedek parça

Ynt: Feroza Yedek Parça Feroza'm yatak sardı. sekman piston vs komple değiştiriyoruz. Tüm parçaları bulduk ama krank milini bulamıyoruz. bulduklarımız da uymuyor. aracım 2 haftadır sanayide yatıyor. bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.
  2. ayci

Daihatsu Feroza Teknik Yardım

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım Feroza'm yatak sardı. sekman piston vs komple değiştiriyoruz. Tüm parçaları bulduk ama krank milini bulamıyoruz. bulduklarımız da uymuyor. aracım 2 haftadır sanayide yatıyor. bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.
  3. ayci

Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? 1 ) Salih DALCI/İstanbul-Zeytinburnu/1993 Feroza EL2 2 ) Ayhan ERBAY/KOCAELİ-KARAMÜRSEL 1993 Feroza EL2 3 ) İsmail Elikçioglu/istanbul-G.O.Paşa 1993 Feroza EL2 4 ) İsmet ÖZ/İstanbul-Kadiköy/1991 Feroza EL2 5 ) İsmail KUMAŞ/Zonguldak-Merkez/1994 Feroza SX...
  4. ayci

Daihatsu Feroza Fotoları....

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... 92 model feroza'mdan görseller sunuyorum. ;) ilk fotoğrafı Denizli'nin Çal ilçesi sınırlarında yer alan Apollon Lermonos Tapınağı'nda çektim. İkinci fotoğrafı ise Denizli Merkez Başkarcı mahallesinde yer alan İsrafil Deresi'nde çektim. İyi seyirler...
  5. ayci

feroza yedek parça

Ynt: feroza yedek parça arkadaşlar aracımın ön takımını değiştirmek istiyorum. Denizli'de parça bulmak imkansız. İzmir'de parça temin edebileceğim yer neresi vardır ? Yardımcı olabilir misiniz ?
  6. ayci

Daihatsu feroza yedek parça

Ynt: Daihatsu feroza yedek parça arkadaşlar aracımın ön takımını değiştirmek istiyorum. Denizli'de parça bulmak imkansız. İzmir'de parça temin edebileceğim yer neresi vardır ? Yardımcı olabilir misiniz ?
  7. ayci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... kirli olmak çok yakışıyor feroza'ya ama annemin zoruyla mecburen yıkamaya verdim
  8. ayci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... feroza ile çamurda ilerlemek çok keyifliydi. Çekimlerde sunroofdan bol bol faydalanıyoruz :)
  9. ayci

Daihatsu Feroza Teknik Yardım

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım merhaba arkadaşlar... çoğu feroza çift renk biliyorsunuz. benim etekler gri üst kısım yeşil merak ettiğim konu şu: ruhsatta bu renkler nasıl geçiyor ve vizede problem oluyor mu ? benim şu anki ruhsatımda sadece gri( gümüş) yazılmış ama arabada baya baya yeşil...
  10. ayci

Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? 1 ) Salih DALCI/İstanbul-Zeytinburnu/1993 Feroza EL2 2 ) Ayhan ERBAY/KOCAELİ-KARAMÜRSEL 1993 Feroza EL2 3 ) İsmail Elikçioglu/istanbul-G.O.Paşa 1993 Feroza EL2 4 ) İsmet ÖZ/İstanbul-Kadiköy/1991 Feroza EL2 5 ) İsmail KUMAŞ/Zonguldak-Merkez/1994 Feroza SX...
  11. ayci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... teşekkür ederim. koruma demiri yok.ilerleyen zamanlarda yaptıracağım :)
  12. ayci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... ferozam'dan yeni bir fotoğraf
  13. ayci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... yardımlarınız için teşekkürler İsmail Bey. dediğim şey anahtar gibi açma kapama butonu tarzı bir şey. ayna lojistiklerinin hemen önünde yer alıyor. ben en iyisi fotoğrafını çekeyim.
  14. ayci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... herkese çok teşekkürler.. adım aycan. aracın 4 çekeri çalışıyor. ön tekerdeki kilitlerde çalışıyor. Geçen hafta kar yağdığında kısa bir 4X4 tur yapmıştım gayet kullanışlı bir araç. çok sevdim.. yazın da daha güzel olacak üstününü açarak. Yalnız yan aynaların...
  15. ayci

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Merhabalar... yeni almış olduğum 92 model Ferozamın ilk fotoğrafını paylaşmak istedim. Fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Denizli de ikamet ediyorum. sanırım Denizlide ki tek Feroza. daha önce hiç rastlamadım. ilerleyen zamanlarda daha kaliteli ve ilginç fotoğraflar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri