avengin kullanıcısının son içeriği

1. avengin

chevrolet suburban dodik uygulaması

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması YAVUZ BEY YAPTINIZ Bİ İYİLİK BİRDE 1990 SUBURBANI BİRAZ YÜKSELTMEK İSTİYORUM,NEYİ NERDEN ALMAK LAZIM ?
  2. avengin

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması eyvallah yavuz bey!
  3. avengin

Ynt: chevrolet suburban dodik uygulaması ramazan bey suburban dodik seti nasıl temin edebilirim.
  4. avengin

Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi?

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? 1990 model suburbanda 5.7 L v8 motor motor numarasının nerede olduğunu bilen varmı
  5. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN diğer tarafta bunu konuştuk , blos işi sıkıntılı , pek bulunan bi malzeme değil , ucuz benzin nasıl yapılır bunu bulmak lazım sanırım.yada daha çok para nasıl kazanılır.
  6. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? ok. anladım.yalnız bu arada aramış bulundum.sabit teli aradım.bi kadın çıktı oraada bi cep teli var dedi onu arayacaksınız dedi . orada anladım zaten firma dandik.her neyse malzeme yokmuş , yenisi yapılmış paketlemede falan dedi. öylece kaldı .bakalım buluruz...
  7. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? teşekkür ederim.bakalım ne diyecekler!
  8. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? yavuz bey tavsiye edeceğiniz bir marka varmı?
  9. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? eyvallah cumartesi günü kayseride büyük tüpçüler var bi bakalım dediler. blos denen malzemeyi hatırlatıcam inşallah biliyorlardır.
  10. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? arabayı aldık foruma ilk yazışımda lpg taktırmayı düşünmüyorum diyede hava yapmışım , okudumda tekrar.taktırsam iyi olucak sanırım :) ayrıca bütün chevy ler güzel (bütün kızlar güzel der gibi)
  11. avengin

Ynt: Chevrolet Sahipleri Kaç Kişi? 1990 5.7 v8 tek nokta enjeksiyonlu suburbana sizce hangi ipg sistemini taktırmalıyım.kullanan yada bilgisi olan varsa çok işe yarayacak.yoksa çoluğun çocuğun rızkını benzine yedirecez.lütfen yardım!!!!! :)
  12. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN tüp konusunda bilgisi olan varmı acaba
  13. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN teşekkür ederim.
  14. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN 2
  15. avengin

SUBURBAN

Ynt: SUBURBAN güzel makina valla