avcı_87 kullanıcısının son içeriği

1. avcı_87

Lütfen Bu Sorunlara Nasıl Cözüm Bulabilirim

Ynt: Buji Kablolarının Takma Sıralamsına Yardım su kacırma sorununu kendi cabalarımla hallattim sunfik diye bi yapıştırıcıyla hiçbi sorun kalmaadı sanayide bi tapa degiştireçekler büssürü laf sayıyorlar bende kenndim hallettim arkadaşlar buji kablolarımı tamamen sökmüştüm yenisiyle degiştirmek...
  2. avcı_87

Ynt: Lütfen Bu Sorunlara Nasıl Cözüm Bulabilirim saolun arakadaşlar yardımcı oldugunuz için
  3. avcı_87

arakadaslar daha önce izmirde yasıyodum simdi ise konya aksehirde yim burda bu araca bakmak dahi istemiyorlar aracta diroksiyon hidroligi calısmıyor hararet ibresi calısmıyor motor bilogundaki tapaların birinde su sızdırma var bunlara nasıl bi cözüm bulabilirim hangi ustaya cektiysem aracı...
  4. avcı_87

marş dinamosu

merhaba arkadaşlar opel frontera 2.2 A kasa aracım kontagı cevirince kırrrr diye bi ses geliyor motor hiçbir harekette bulunmuyor sebebi ne olabilir fronteranın marş dinamosu neresinde ve nasıl sökebiliriz
  5. avcı_87

Aracımda ki Gaz Sorunu Hakkında

arabayı çalıştırdım ama motor ışıgı sönmüyor birde lpg dügmesindeki ışıklar araba çalıştıktan sonra sönüyor
  6. avcı_87

araç yeni rektefe oldu araç lpg li gaz benzin ışıkları konta çevirdigim an tamamen sönüyor lpg sensörüyle alakalı olabilirmi acaba
  7. avcı_87

slm arkadaşlar gecenlerde aracımla yoda ilerlerken araçta gaz yimeme problemi başladı aracı istop ettim araç birdaha calışmadı elektirik sorunu dediler oto elektirikçiye götürdük dispirötör bobinini bujileri lpg sönsörünü degiştirdiler araç çalıştı şimdi ise aynı sorunu yine yaptı araç...
  8. avcı_87

fronteram yatak sardı

arkadaşlar kardeşim araçı kullanırken yağ lambasının yanıp söndügünü söyledi bende araçı kullanmayın dedim benim bilader iki gün sonra araçı alıp yola cıkmış 30 kilometre sonra araç yolda yatak sarmış servis yağ ponpasının saglam oldugunu söyledi yağ filitresi şişmiş o yüzden motor yatak sarmış...
  9. avcı_87

Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler

Ynt: Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler arkadaşlar bu krank devir sönsörü motordaki görevi neydir bileniniz varmı
  10. avcı_87

Frontera İçin Yağ Önerileri..

Ynt: Frontera İçin Yağ Önerileri.. arkadaşlar mobil 15w.40 yağı fronteraya uygunmudur kullanmamı tavsiye edermisiniz yada kullanan arkadaşlar varmı
  11. avcı_87

oksijen sensörü

arkadaşlar oksijen sensörü arzalanmış motor ışığı devamlı yanıyor bu osijen sensörünün arzalı olması ne tür sorunlar cıkarır araçta degiştirsem bana nekadara maalolur
  12. avcı_87

Subaru Forester

Ynt: Subaru Forester gercekten güzel araç güle güle kullanın subaruyu hangi ülke üretiyodu japonya diye biliyom ama dorumu acaba
  13. avcı_87

Aldım Sonunda :)

Ynt: Aldım Sonunda :) hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın
  14. avcı_87

Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler

Ynt: Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler benim ruhsattada arazi aracı diye yazıyor ama şnorkel vinç yok taktırsam bunları ruhsata işletmeme gerek yokmu yani
  15. avcı_87

Egsoz Manifoltunda ki Kaçak Sorunu

en kısa zamanda gösteririm aracı yardımınız için çok saolun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar