astarkilim kullanıcısının son içeriği

1. A

Sıfır Su Geçirmez, 6 Cepli İthal Pantolon

Ynt: Sıfır Su Geçirmez, 6 Cepli İthal Pantolon markası nedir.. bir de bel ve boy ölçüsü nedir acaba ?
  2. A

Sıfır Yırtılmaz Kumaştan, 6 Cepli İthal Pantolon

Ynt: Sıfır Yırtılmaz Kumaştan, 6 Cepli İthal Pantolon bel çevresi ve boyu kaç santim..?
  3. A

Aku Camana Bot Hakkında?

Sevgili arkadaşlar, Aku Camana Bot almayı düşünüyorum. 150 TL. Sizce Nasıl?
  4. A

Spor Ayakkabısı

selam arkadaşlar. outdoor aykkabı alacağım. nasıl bir ayakkabı alayım.ayakkabı dayanıklı , kullanışlı her türlü faaliyette kullanabilmeliyim. hi-tec ya da scott olabilir mi görüşlerinizi bekliyorum
  5. A

Kaz Tüyü Kaban ve Hardshell Kullanımı

??? ??? ;D ARKADAŞLAR MERHABA.1- KAZ TÜYÜ MONT-KABANLAR İLE ÜÇ KATMAN OLAN parkaların farkı nedir.2-hangisini nerde kullanmalı.her ikisi de olmalı mı mesela3-.kaz tüyü montun üstüne bir hardshell katman-windstopper veya daha başka bir katman giyilebilir mi.??? Bu konuda bildiklerinizi lütfen...
  6. A

Kampta Rahat Etmek İçin Çakı - Bıçak Seçimi ?..

Ynt: Kampta Rahat Etmek İçin Çakı - Bıçak Seçimi ?.. bora bıçakları da güzel hem türk malı . garantili aynı zamanda , :)
  7. A

Softshell Ceket

Ynt: Softshell Ceket [size=12pt]gerçek bir softshell için ne kederd para gözden çıkarmak lazım [/size ::)]
  8. A

Softshell Ceket

Ynt: Softshell Ceket satış taktikleri konusunda ben kendime pek güvenmiyorum. ::) ::) yani ben çok kolay kanıyorum. bir de arkadaşlar biliyorsunuz bu outdoor ürünleri çin de üretiliyor. ben bazı siteler buldum. bunlar http://bjgeruite.en.made-in-china.com/ başka da vardır tabi. acaba çinden...
  9. A

Softshell Ceket

Ynt: Softshell Ceket tavsiye edebileceğininz bir ürün veya marka varmı ? saygılar .. ::) :-* :o ;D :D
  10. A

Softshell Ceket

merhaba arkadaşlar .. soft shel ceketler hakkında bilgi almak istiyorum. bu ürünler üst katman olarak kullanılabiliyor mu... waterproof, windresist özellikleri gibi özellikleri oluyor. bunlar dış -üst katmen olarak kullanışlı mıdır? üstüne başka bir şey giymeli miyiz.? soft shell ürünün...
  11. A

Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %25 İndirim!.

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %25 İndirim!. adresim isafiyci@hotmail.com
  12. A

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %25 İndirim!. merhaba iyi geceler. ben hi-tec marka bir sandalet sipariş ettim. inşallah memnun kalırım. gezenbilir.com üyesi olduğumu ve % 25 indirimden faydalanmak istediğimi belirttim.... ayrıca dalış dersi almak istiyorum bu...
  13. A

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %25 İndirim!. MERHABA BEN BİR SANDALET ARIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ??

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR