assuva kullanıcısının son içeriği

1. assuva

1986 Toyota Hilux Ln65

Ynt: 1986 Toyota Hilux Ln65 Teşekkürler.
  2. assuva

1986 Toyota Hilux Ln65

Ynt: 1986 Toyota Hilux Ln65 Özay Bey'in yazdıklarından sonra fiyatı yüksek mi yazdım diye düşündüm doğrusu, bilemedim. Araç sürekli kullandığım bir araç olduğundan büyük ebatlı lastik düşünmemiştim. Özay Bey' e de Size de teşekkür ederim, sağolun.
  3. assuva

1986 Toyota Hilux Ln65

Ynt: 1986 Toyota Hilux Ln65 Devamı.
  4. assuva

1986 Toyota Hilux Ln65

Ynt: 1986 Toyota Hilux Ln65 Önceki mesajımı aceleyle yazmıştım bu nedenle fotoğraf ve detay ekleyememiştim, bu nedenle özür dilerim. telafi etmeye çalışıyorum. Araç 1986 Model Hilux LN 65. Kaportası ve boyası gayet iyi durumda, 2013 yılında Toyota- Bakırcılar Antalya da komple boya ve kaporta...
  5. assuva

1986 Toyota Hilux Ln65

Aracımı satıyorum, verdiğim ilanın linki aşağıdadır. saygılar. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-1986-ln-65-4x4-toyota-hilux-214206697/detay
  6. assuva

Hilux e Vinç ve Tampon

Ynt: Hilux E Vinç Ve Tampon Gönderdim.
  7. assuva

Hilux e Vinç ve Tampon

Ynt: Hilux E Vinç Ve Tampon Erhan Bey, e-postanız sistemde kayıtlı değil, bu nedenle gönderemedim. Bana yazarsanız hemen göndereceğim. Selamlar. Sefa
  8. assuva

Hilux e Vinç ve Tampon

Ynt: Hilux E Vinç Ve Tampon Erhan Bey, ayıp etmek ne demek hemen gönderiyorum. Geç gördüm bu nedenle kusura bakmayın. Selamlar. Sefa
  9. assuva

ÇOK ACİL YARDIM

Ynt: ÇOK ACİL YARDIM Proforma faturayla birlikte tafiğe giderseniz düzelteceklerdir. Ben yakınlarda benzer bir olay yaşadım trafikte hemen çözdüler, canınızı sıkmayın hiç.
  10. assuva

Hilux Cam Lastiği ( dış ) !

Ynt: Hilux Cam Lastiği ( dış ) ! Sağolasın Ali'ciğim, Senin sayende oldu biliyorsun ;) yoksa neredeyse gidiyordu. Bakalım, herhangi bir lastik olmazsa sipariş vereceğim, olmuşken tam olsun, ne yapalım artık.
  11. assuva

Hilux Cam Lastiği ( dış ) !

Arkadaşlar arabayı boyattım, eli yüzü tertemiz oldu. Cam sıyırma lastiklerinin, boyama sırasında çıkartıldığında aşırı sertleşmiş olduğunu farkettim. Bundan ötürü tekrar takmanın bir anlamı kalmadı. Dört lastik için sipariş verilebileceğini ve fiyatının da 270 TL olacağı söylenince başka bir...
  12. assuva

86 Hilux'e Uygun Rollbar

Ynt: 86 Hilux'e Uygun Rollbar Fiyatı 200 TL oldu.. Son fiyatıdır, 10 gün içinde satılmaz ise kesip bir başka şey yapacağım, ilgilenen arkadaşların bilgisine ;)
  13. assuva

86 Hilux'e Uygun Rollbar

Ynt: 86 Hilux'e Uygun Rollbar Güncel fiyatı 250 TL dir.
  14. assuva

Elif Beldesi Okul Öncesi Eğitimi Sınıfına Destek

Arkadaşlar, tanıdık bir kızımız öğretmen olarak Gaziantep, Araban ilçesi, Elif Beldesinde ilk görevine başladı. Başlar başlamaz da gördü ki, okulda ana sınıfı olmasına karşın çok ciddi anlamda malzeme eksiği var. Hatta eksikten öte, malzeme yok. Gereksinim duyulan malzemeler okul öncesi...
  15. assuva

Tekirova Bükü'nde Kamp Yapamama.

Ynt: Tekirova Bükü'nde Kamp Yapamama. Hüseyin Bey, aynı sorunları yaşıyoruz. Kimi zaman arabanın tamponuna varana kadar bırakılmış çöpleri alsakta ne yazık ki bitmiyor. O kadar çok kirletiliyor koylar. Kum üzerindeki tekerlek oyuklarınıda söylemiyorum bile. Duyarlılığınıza teşekkür ederim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri