aslanca kullanıcısının son içeriği

1. aslanca

Gezenbilir Denizli Grubu

Ynt: Gezenbilir Denizli Grubu mail adresim: ismail@linuxhaberleri.com oldu.
  2. aslanca

Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum Devrim bey nasıl gidiyor ,bitti mi karavanla işiniz? Yaza doğru İzmir'de olacağım ,senin gibi değerli bir kaç arkadaşla yüz yüze görüşüp fikir alışverişi yapmak istiyorum. Tabi zamanınız müsait olursa.
  3. aslanca

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Metin arkadaşım , Nehir arkadaşım lokasyon Denizli'ymiş sanırım değişmemişse. Bende aynı yaş grubundan biri olarak Denizli'deyim. Denizli'de olan arkadaşlarla tanışma toplantısı teklif ediyorum. Görüşmek isteyenler lütfen mail atsınlar. Her gün...
  4. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum Bu arada karavancı arkadaşları çok samimi, yardımsever bir grup olarak beğendiğimi söylemeliyim. Bir aile gibi yani. Bu duruma katkısı olan gezenbilir.com'u da tebrik ederim. Ben bu dünyaya maddi durumum müsade ettiği zaman tam anlamıyla...
  5. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum Netekim Suat bey herkes ayağını yorganına göre uzatmalı ,bütçesine göre hesap yapmalı diyerek konuyu bağlasak nasıl olur?:)
  6. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum İncelemeye devam.
  7. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum Devrim takipteyim. Haberleşelim. 15 yaşın altında araba ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum. Ayrıca zorunlu trafik vergisi düşmüyor en az yine senede 1000 tl devlete vermek zorundayız ,benzin de ayrı bir sorun olabiliyor. Karavancılığa geçmek...
  8. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum 100 km de harcanan yakıtın dışında bu gün öğrendiğim kadarıyla .Araç 2000-2500 motor ve 7-11 yaş arasındaysa 1624 tl yıllık motorlu taşıtlar vergisi var 12-15 yaş arası 972 tl ye düşüyor. Ayrıca zorunlu trafik sigortası da 650 ile 100 arası...
  9. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum ivecoların isüzulardan yakıt bakımından daha avantajlı olduğu söyleniyor. İyi bir araç şart ve de yakıtı da düşünmek lazım.
  10. aslanca

Gezenbilir Denizli Grubu

Ynt: Gezenbilir Denizli Grubu Ad - Soyad: ismail Aslan Doğum Tarihi ve Yeri: 1972 Memleket:Sivas Semt: İlgi Alanı: Karavan hayatı ve yeni yerler. Eğitim: istanbul Ü. S.B.F İş: Eğitim E-mail: ismail@linuxhaberleri.com Not: Henüz karavanımı almadım ama planlarını kuruyorum. Denizli'de...
  11. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum Umut yanılmıyorsam İzmir'de yaşıyorsunuz. Ben Denizli'deyim bu taraflara yolunuz düşerse bir telefon açmanız yeterli. Görüşürüz.
  12. aslanca

Ynt: Aranıza Isuzu Md27 İle Giriş Yapmayı Dusunuyorum Umut bey karavanınızla mutlu günler dilerim. Benim konuyla ilgi bir sorum olacaktı. Midibüs şeklindeki bu aracı tercih etmenizi anlıyorum. Benim de ferah bir ortam hoşuma gider yanlız iki sorum olacak forumda şasesi olan araç ivecodur diye...
  13. aslanca

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Merhaba karavan sevenler. Ben de karavan dünyasına ilgi duyanlardanım. Bir resmimi yükleyemedim kusura bakmayın ama foruma yazmadan önce tanışma bölümüne yazmak uygun düşer diye bende kendimi tanıtmak istiyorum.Üniversite mezunuyum. Kamuda çalışıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR