Apocan kullanıcısının son içeriği

1. A

Suzuki Vitara 1997 Otomatik - Pajero Pinin Konusunda Yardım

Ynt: Suzuki Vitara 1997 Otomatik - Pajero Pinin Konusunda Yardım Ünal Bey, halen araç alamadım. Ve kafam tam karıştı. Hayırlısı bakalım. Selamlar
  2. A

Ynt: Suzuki Vitara 1997 Otomatik - Pajero Pinin Konusunda Yardım Bekliyoruz hocam fotoları. Selamlar.
  3. A

Vitara Arıyorum

Ynt: Vitara Arıyorum Araç fotograflarını ve telefon numaranızı bana göndermeniz mümkün mü? Selamlar. Dr. Abdullah Canataroğlu (acanataroglu@hotmail.com)
  4. A

69.000km`de `98 model 3 kapı Vitara- Satılık

Ynt: 69.000km`de `98 model 3 kapı Vitara- Satılık Şenol Bey Selamlar. Ben Adana'dan Doç. Dr. Abdullah Canataroğlu. Size Suzuki ile ilgili olarak Facebook dan mesaj göndermiştim ama sanırım ulaşmadı. Eğer saygısızlık olarak addetmezseniz bana -- acanataroglu@hotmail.com ---adresinden ulaşmanız...
  5. A

Ynt: Suzuki Vitara 1997 Otomatik - Pajero Pinin Konusunda Yardım Aslında Pinin'in dizaynı hoşuma gidiyordu ve düşük kilometreli bir Pinin arıyordum. Ama Gezenbilir'deki yorumları okuduktan sonra Suzuki'ye kaymaya başladım. Şenol Bey'in aracını da satıldıktan 2 gün sonra farkettim. Kısmet...
  6. A

Ynt: Suzuki vitara 1997 otomatik - pajero pinin konusunda yardım Mustafa Bey, İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Anladığım kadarı ile aracınızdan memnunsunuz. Sizin araca yakın özellikleri olan 1997 model 3 kapı otomatik Vitara için 18000 TL uygun bir fiyat mı? Selam ve...
  7. A

Ynt: Suzuki Vitara 1997 Otomatik - Pajero Pinin Konusunda Yardım Oğuz Bey, Verdiğiniz ayrıntılı bilgileriçin öncelikle teşekkür ederim. Şimdiye kadar tüm arabalarım 3 kapılı oldu. Şu anda kullandığım otomobilim de 3 kapılı; 2 kızım var ve cidden 4 kişi ile bu otomobil bile uygun olmuyor. Ancak...
  8. A

Herkese selamlar, Ben Adana'dan Dr. Abdullah Canataroğlu. Bu konuda birçok forum olmasına karşın yine de karar vermekte zorlanıyorum. Bolkar dağlarında ve Toros yaylarında dolaşmak için 2 adet araç buldum. Birisi Suzuki Vitara JLX 1997 model 3 kapı otomatik 77.000 km de (18000 TL), diğeri ise...
  9. A

1998 Vitara 1.6 JLX 3 Kapı Otomatik Vites

Ynt: 1998 Vitara 1.6 JLX 3 Kapı Otomatik Vites Vahit Bey, Ben de 1997 model aynı özelliklerde almayı düşünüyorum. Test sonuçlarını ne zaman yazacaksınız?
  10. A

Satılık 2.0 V6 24V Vitara, 1998 Model

Ynt: Satılık 2.0 V6 24V Vitara, 1998 Model Güncel?
  11. A

Şeref Oto American Garage Ankara

Ynt: Şeref Oto American Garage Ankara Hayırlı olsun
  12. A

Karadeniz'de Radara Nasıl Girilir

Ynt: Karadeniz'de Radara Nasıl Girilir Radarın durduğu yer yanlış

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız