altinkum kullanıcısının son içeriği

1. A

Garmin 60csx Turkce firmwaresi olan varmi?

Ynt: Garmin 60csx Turkce firmwaresi olan varmi? ural bey amerika satılan gps ler avrupada satılan gps lerde 200-300 $ daha ucuz olduğu için garmin firması amerika satılan gpsler diğer avrupa ülkelerine satılmasın diye diğer dilleri kullanıma kapatmaktadır. 3.5 ve daha üstü olan firmware...
  2. A

Garmin GPS MAP 60 CSX

Ynt: Garmin GPS MAP 60 CSX garmin gps'lere orman meşcere haritalarını yükleyen arkadaşlar var. aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz yardımcı olurlar. www.gpsanadolu.com
  3. A

Garmin GPS' lere Özel Haritalar

Ynt: Garmin GPS' lere Özel Haritalar Gps lere özel haritaları yüklemek isteyen ve ihtiyaç duyan bir çok arkadaş var.Belki açtığımız konu ve yazdığımız mesaj reklam gibi olmuş ve anımsanmış olabilir. ama birçok arkadaş bu mesajdan ve yorumdan yararlandığınıda düşünüyorum.
  4. A

Ynt: Garmin GPS' lere Özel Haritalar mu7y adlı kullanıcı: 1:konu hakkında herkes olumsuz yorum yapmakta özgürdür. Fakat yaptığınız yorumla kendinizi aşağılamıssınız? 2:Evinin krokisini yaptıracakmıssınız? Bu site evet eviniz krokisini gps inize uyumlu hale getirir. 3:fakat evde gps...
  5. A

Garmin Gps'inize vektör bazlı işle ilgili (kadastro, orman,yollar vs. ) özel yapım haritaları gps çalışabileceği hale dönüştüren www.gpsanadolu.com diye bir site var bilginize. ;)
  6. A

Garmin GPSMAP 60CSX GPS E Arcgis Sayısal Haritaları Nasıl Yüklerim ?

Ynt: Garmin GPSMAP 60CSX GPS E Arcgis Sayısal Haritaları Nasıl Yüklerim ? www.gpsanadolu.com bu site yapıyor
  7. A

Garmin GPS Altlık Yapım Yardım?

Ynt: Garmin GPS Altlık Yapım Yardım? Karadeniz Otoyolu , dediğin gibi mapwel programıyla bunları yapılabiliyor. ben orman mühendisi olduğum için işim gereği haritaları gps atmak için mapweli satın aldım ve haritaları gps atıyorum.
  8. A

Garmin GPS Altlık Yapım Yardım?

Ynt: Garmin GPS Altlık Yapım Yardım? garmin gps için kendinize özel harita yapılabilmektedir. orman amanejman haritası, kadastro haritaları , yol haritaları yani herhangi bir vektör haritaları garmin gps'te harita olarak kullanabilirsiniz. tabi bunları belli aşamalardan geçirip garmin gps...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri