altgr kullanıcısının son içeriği

1. altgr

Ankara Kamp Grubu

merhaba, bu mesaj yeni mi?
  2. altgr

Kampta Termoelektrik Buzdolabı Kullanımı?

M Erhaba Merhaba. Peltier malzemenin dolap disinda kalan yuzeyinde olusan isinin cok iyi bir sekilde bu yuzeyden uzaklastirilmasi gerekir. Ne kadar iyi uzaklastirma olursa o kadar iyi sogutma saglar. Bu yyzden o fan var. Fan iyi calismalidir. Buz tutturacak kadar sogutma saglayabilir. Dolap...
  3. altgr

Pako Şalter Konusunda Yardım Isteği

Merhaba. Google"da aku seci anahtar ya da aky srcici salter diye aratin. Sirf bu is icin yapilmis anahtarlar var.
  4. altgr

Satilik Ford Kuga Selectİve 1,5 Ecobost Pwershift

122,500 TL
  5. altgr

Satilik Ford Kuga Selectİve 1,5 Ecobost Pwershift

https://hurriyetoto.hurriyet.com.tr/araba/ford/kuga/1-5-ecoboost-selective/mayis-2016-trafige-cikisli-extra-kusursuz-ford-kuga/1221
  6. altgr

Ankara Kampçıları Nerede :)

merhaba. ben de varım fakat facebook hesabım yok. whatsapp grubunuza katılmak isterim.
  7. altgr

21-22 Temmuz Sorgun Göleti Kampı

Merhaba. Bu hafta sonu şahinler tabiat parkında kamp yapacakmışşınız. Biz de 2 aile karagöle gitmeyi düşünüyorduk. Grubunuz aile ağırlıklı ise size katılmak isterim.
  8. altgr

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan) Raporu

Ben de katılıyorum bu düşünceye. Bir de benim bahsettiğim sıcaklık çadır içi sıcaklık değil çadır, dış ortam sıcaklığı idi. gündüz ve gece uyuyuncaya kadar hava zaten mükemmeldi.
  9. altgr

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan) Raporu

0°C de termometremin alarmı çaldı. gerekli kontrolleri yaptıktan sonra uyumaya devam ettim. sabah uyandığımda pet şişenin içinde suyun yaklaşık yarısı buz tutmuştu.
  10. altgr

Mikro Camper Yardımı

merhaba linkteki arkadaşların whatsapp gruplarına katılarak tanışabiliriz Ankara Kamp Arkadasi
  11. altgr

Ankara Civarı Kamp Arkadaşı

merhaba Ankara Kamp Arkadasi linkteki arkadaşlardan whatsapp gruplarına katılarak ankara ve civarı kamplara katılabilirsiniz
  12. altgr

Kampçı Aday Adayı :)

Merhaba. Bence bu veya başka konuda sitede eski konuları araştırarak başlamayın. Buradan canlı canlı cevap verecek arkadaşlar çıkacaktır. Site çok geniş ama eski konuları sadece okumak bana sıkıcı geliyor. En güzeli sizin de yaptığınız gibi karşılıklı sohbet şeklinde araştırma yapmak. Yine...
  13. altgr

Kampçı Aday Adayı :)

merhaba Ankara Kamp Arkadasi linkteki arkadaşlardan whatsapp gruplarına katılarak 7/24 bilgi alabilirsiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri