alpinalo kullanıcısının son içeriği

1. A

2008 L200 Kafa Karistiran Sorular

selamlar arkadaslar kendi sirketimin ustune bir l200 almayi dusunuyorum 2007-2008 model 4x2 invite veya intense model.birkac arac buldum.sizlere sormak istedigim sorular eger sirket ustune alirsam araci k2 belgesi almak zorunlumu ve kaca patlar.(tasimacilk degil hususi kullanicak ama sirkete...
  2. A

VW T3 Westfalia iç dizayn

Ynt: VW T3 Westfalia iç dizayn ben sonradan yapilma birhayli bir yuksek tavan olan t3 aracimdan bahsedeyim belki ornek olur. aracim reiomo veya joker tavanla ayni yukseklikte fakat digerlerinin ondeki aerodinamik kesimi bende yok.bu farkli bir tavan kesimi ve ben orjinal olmayan ama guzel...
  3. A

Yüksek Tavan T3 Namı Deger BAMBAM

hahahah sanırım herkes yeni araba oldugunu düşünüp hayırlı olsun diyor ama olsun teşekkürler genede arac bir yıldır bende forumu takip ediyorum sessizce diger forumlarıda takip ederim. burada aracımın fotografları yoktu ve tanışma olsun diye yazmak istedim tekrardan teşekkürler
  4. A

Yüksek Tavan T3 Namı Deger BAMBAM

arkadaşlar ben alattin dogdu profesyonel olarak yıllarca dagcılık ve kaya tırmanışı yaptım şimdi ise 3 yılı aşkın süredir yurt ici ve yurt dışı kitesurf hocalıgı yapıyorum ve bu şekilde yaşıyorum.türkiyedeyken karavanımda yaşıyorum ve genelde alacatı,gökova ayvalık ücgeninde oluyorum...
  5. A

Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası özel mesaj atamadıgım icin tekrar buradan yazıyorum pardon.şuan yırt dışındayım 3 hafta sonra dönücem döndügümde boşlugun ölcüsünü size göndericem ama iki ölcüde uyar o kadar boşluk var. electrolux 3 sistem...
  6. A

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası aracım yüksek tavan t3 ve arkasında tavanın boşluk var ve ben tam o boşluga koymak istiyorum paneli sanırım 1 metre uzunluk ve aracın komple tavan genişligi var 100 watt bişey sıgar sanırm.verdiginiz önceki...
  7. A

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası selamlar 1986 t3 yuksek tavan camperıma yaz sezonu başlamadan kesinlikle bir enerjı sistemi kurmayı duşunuyorum.son verdiginiz fiyatlar halen gecerli ise yani elinizde stok varsa 100 watt lık panelden almak...
  8. A

3 Sistem Buzdolapları

Ynt: 3 Sistem Buzdolapları benim t2 busımda 3 sistem kleo buz dolabı var dolabın arkası ic ısıyla karışıyordu kapalı degildi bunu izole etmem gerektigini ögrendim.bunun dışında dolabımı gazla calıştırabilmem icin tüpe bir regülatör takmam gerekiyormuş sanırım tüp direkt t cıkışı ile birisi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri