alitutuncu kullanıcısının son içeriği

1. alitutuncu

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı bugün firma yetkilileriyle irtibata geçtim. binek arabamda eber d2 var ve son derece memnunum. Lada Nivama da shava yı taktırmayı düşünüyorum ama hala karar aşamasındayım. yetkililerin ilgi alakası oldukça yeterli diye düşünüyorum. Ürün yerli malı...
  2. alitutuncu

"SON ŞERO" Yeni Yol Arkadaşım Huzurlarınızda "2001 WJ"

Ynt: "SON ŞERO" Yeni Yol Arkadaşım Huzurlarınızda "2001 WJ" Hocam hayırlı olsun, süper gerçekten. ne zaman çamura sokacağız ? yada durun, ben benim nivayı çamura gömeyim, sen bizi kurtarmaya gel ! ne dersin ???
  3. alitutuncu

Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu

Ynt: Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu Sayın armes isimli üyemiz bana özelden mesaj atmış ama henüz özel mesaj atma hakkım olmadığı için buradan yazıyorum, başka merak eden arkdaşlar da olabilir. Biraz güleceksiniz, biraz değer mi diyeceksiniz, biraz da bu ne...
  4. alitutuncu

Rize - Ayder ve Yukarı Kavron Yaylasından ( Eylül 2011)

Ynt: Rize - Ayder ve Yukarı Kavron Yaylasından ( Eylül 2011) manzara süper, keyif aldığınız belli oluyor, teşekkürler !
  5. alitutuncu

TURKUAZ TUAREG

Ynt: TURKUAZ TUAREG harika görünüyor, güle güle kullanın, motor da harika olmuş !
  6. alitutuncu

Karavanımıza Aldığımız Ürünün Fiyatı,Yaptığımız İşin Maliyeti ?

Ynt: Karavanımıza Aldığımız Ürünün Fiyatı,Yaptığımız İşin Maliyeti ? bu konu oldukça faydalı olacak, ileride mutlaka bir karavan yapacağım kendi imkanlarımla, şimdiden teşekkürler !
  7. alitutuncu

Ynt: Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu haklısınız, euro yerinde durmuyor ki. ama dediğiniz gibi fiyatı ne olursa olsun son kuruşuna kadar helal olsun, inanılmaz keyif verici bir cihaz, yapandan da satandan da allah razı olsun.
  8. alitutuncu

Ynt: Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu ben de aynı yerden almıştım, yıldırancanlardan, bu aralar alalı tam 1 yıl oluyor. bu ikazı d2 yi aracıma taktıdıktan sonra gördüm, çok canım sıkılmıştı, tayinimin Kars'a çıkacağı bile belli değilken, tayinimi öğrenince daha...
  9. alitutuncu

Ynt: Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu Arkadaşlar taze bir deneyim daha, geçen pazar günü Sarıkamış kayak tesislerindeydik. dönmeye yakın d2 ısıtıcımın düğmesine bastım, 15 dk sonra çoluk çoçuk arabaya geldiğimizde içerisi hamam gibiydi. Araç park yerinin rakımı ...
  10. alitutuncu

Ynt: Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu rica ederim efendim. şuanda diğer arabam ( av arabam NİVA ) için mikuni marka bir ısıtıcı buldum. beyni yok, ona beyin uydurmaya çalışıyoruz. eğer bu sorunu halledebilirsek Nivama da takacağım. malum KARS, kutuba çok yakınız...
  11. alitutuncu

Ynt: Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu arkadaşlar ben de bu sorunu merak eder dururdum. arabama d2 modelini taktırdım ama Osmaniye'de görev yapıyordum ( rakım 120m). tayinim Kars'a çıkınca ilk olarak rakıma baktım, 1800m. çok endişeliydim acaba çalışacak mı diye...
  12. alitutuncu

Nivacılar için Keçilere Çıkartma

Ynt: Nivacılar için Keçilere Çıkartma hakan bey benimki sadece ufak bir nüktedan idi. sağlık probleminizi biliyorum. tekrar büyük geçmiş olsun. kırdıysam sizi özür dilerim.
  13. alitutuncu

Nivalara Çok Yakışan Tampon.

Ynt: Nivalara Çok Yakışan Tampon. evet görüntü olarak gerçekten süper ama performans olarak aynı şeyleri düşünmüyorum !
  14. alitutuncu

Nivacılar için Keçilere Çıkartma

Ynt: Nivacılar için Keçilere Çıkartma hakan bey mrb, ben nivatr den istemiştim ama gelmedi, bi de burdan şansımı denemek istiyorum ! ;) ;) ;) bana da yollar mısınız ? 8)
  15. alitutuncu

ADANOFF; Karataş Batık Gemi Sahili - Kum ve Çamur Banyosu Görselleri (27 Mart 2010)

Ynt: ADANOFF; Karataş Batık Gemi Sahili - Kum ve Çamur Banyosu Görselleri (27 Mart 2010) vay bee, muhabbete, keyife, eğlenceye bak ! burnumuzun dibinde ne güzellikler yaşanıyormuş. off-road yemez ama ;D seyretmek, akşam muhabbetine eşim ve oğlumla katılmak bile büyük keyif verirdi. inşallah o...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri