alitezkanli kullanıcısının son içeriği

1. alitezkanli

Chevrolet Blazer 1996 4.3 V6

Merhaba, hangi şehirde yaşadığınızı söylerseniz doğru adrese yönlendirmeye çalışırım. OLDIESHEAD | Eski Kafa Alışveriş Merkezi
  2. alitezkanli

OldiesHead.com

OldiesHead.com
  3. alitezkanli

Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı ikiside bildigim yerde, ama grand'dan sonra irtibati kesmistim... tavsiyeleriniz icin cok cok tesekkur ederim. eger istanbul'daysaniz geldigimde de tanismak isterim acikcasi. bu arada beyaz Tahoe muhtesemmis... cikmak zorundayim. saglicakla kalin...
  4. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı ustad fotografi gorunce zaten gozlerim yasardi, elinize kolunuza saglik. alacagim araci "askin Jeep"den teslim alacagim. yani anadolu yakasinda bir servis tanidik varsa makbule gecicektir. selamlar...
  5. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı ufuk, bilgilendirmen icin cok cok tesekkurler, aklima takilalan sey daha once yukseltme kiti uygulanmis bir arac kullanmamistim, viraj kontrolu bu yuzden gozumu korkutmuyordu degil acikcasi. aracin on lastiklerinde surtme yok bildigim kadariyla. ama isin...
  6. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı o zaman istedigim Tahoe satilmis ve ben yetisememistim.... bu gun itibariyle almaya karar verdigim aracin ilani assagida, hala aktif. fiyati 45.000 tl olarak anlastik sayilir. goruslerinizi alabilirsem sevinirim. simdiden tesekkurler...
  7. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı 5,9 grand dan inip 2,8 dizel nitro ya binince bende oyle olmustum vaktiyle... :) simdi ise 2.0 benzinli x-type im var... ama aklim simdilerde 5,7 vortek tahoe de(97-98). ufuk bey ozelden mesajinizi aldim, ama yanitlayamiyorum.. :( (yeni uye problemi sanirim) ben...
  8. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı tirubunler tufan beyi bekliyor o halde.. :)
  9. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı hos geldiniz, makbule gecer...
  10. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı dediginiz gibi aracin modelinden kaynaklanan olasi sikintilar icin vazgecmis durumdayim. 76 chevy Camaro veya 97-98 chevy Tahoe pesine dustum. tavsiyelerinizi beklerim... :)
  11. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı 96 tahoe icin oldukca iyi bir rakam, lpg nin markasi nedir?
  12. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı :)) bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim.
  13. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı Ewet
  14. alitezkanli

Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız

Ynt: Chevy Tahoe Ve Yorumlarınız http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-orjinal-61.400-milde-full-97499917/detay arkadaslar, yukaridaki ilanda bulunan araci alacagim, arac hakkinda bilgisi olan, veya 95 model chevrolet tahoe sportla alakali bilgi verebilirseniz...
  15. alitezkanli

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-orjinal-61.400-milde-full-97499917/detay arkadaslar, yukaridaki ilanda bulunan araci alacagim, arac hakkinda bilgisi olan, veya 95 model chevrolet tahoe sportla alakali bilgi verebilirseniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri