aksar.alguhan kullanıcısının son içeriği

1. A

Gökçetepe Milli Parkı Ve Bölge Durumu

Erdinç Bey, benim yıllar önce defalarca kamp attığım iki koydan biri konakladığınız yer. Bu yıl da iki sefer geçtim oradan ama hendekleri geçemeyeceğimi düşünüp durmadım hiç. O hendeklerle ve kayalarla yolları kapatanlar o civardaki özel işletme. Yıllardır yapıyorlar bunu. O amcanın söylediği...
  2. A

Sarosda Çadır Kampı Için Nereleri Tavsiye Edersiniz?

Erdinç Beyin açıp girdiği kapatılmış yerleri biliyorum. Buralar ormancılar tarafından kapatılmıyor. Kapatanlar yöredeki kamp yeri işletmecileri ;)
  3. A

Satılık Yada Takaslık Midland Alan42 Ve Araç Anteni

Telsizi satın almak istiyorum. İlgili sitede ödemeyle ilgili bir sorun var. İlanınızı tekrar gözden geçirir misiniz?
  4. A

12-14 Haziran Overland Turkey Kampı

Ynt: 12-14 Haziran Overland Turkey Kampı Aaa bak hiç aklımıza gelmedi. Bir dahaki sefere mutlaka..[emoji4]
  5. A

12-14 Haziran Overland Turkey Kampı

Ynt: 12-14 Haziran Overland Turkey Kampı Emeği geçen arkadaşlarımız, başta eb sahibi Orhan Abi olmak üzere dağolsunlar. Muhteşem tabiat eşliğinde manzaranın tadını çıkardık. Çocuklar yine kampın en neşeli üyeleri oldular. Yeni arkadaşlar edindik. Eskileriyle dostluğumuzu pekiştirdik, hasret...
  6. A

Overland Turkey Büyük Buluşma

Ynt: Overland Turkey Büyük Buluşma Şöyle gaz alma amaçlı bir kaç kare paylaşalım. Emre'yi bekleyelim. Belki ayrı bir başlık altında toparlarız fotoğrafları. Kampın ilk günü. İkinci gün.
  7. A

Ynt: Overland Turkey Büyük Buluşma Toparlıyorum resimleri Tafa. Bu gün yayınlarım bendekileri.
  8. A

Ynt: Overland Turkey Büyük Buluşma Kapatalım telefonları çekmesin :)
  9. A

Ynt: Overland Turkey Büyük Buluşma Landlere japon takviyesi olarak biz varız ve geliyoruz dostlar :)
  10. A

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan Yolunuz açık olsun. Takipteyiz.
  11. A

Yaz à Merhaba Kampı / Overland Turkey

Ynt: Yaz à Merhaba Kampı / Overland Turkey Yanıbaşımızda akan derede elimizi yüzümüzü yıkadık. Gece ateş başı sohbetleri dostlukları pekiştirdi.
  12. A

Ynt: Yaz à Merhaba Kampı / Overland Turkey Çocuklar kampın en mutlularıydılar. Höt zöt eden, dur kalk diyen yok. Gönüllerince battılar çıktılar.
  13. A

Ynt: Yaz à Merhaba Kampı / Overland Turkey Kampı organize eden sevgili Emre ve Derya'ya çok çok teşekkür.. Sayenizde harika bir anımız oldu ve çok güzel dostlar kazandık. Lafı uzatmayayım. Fotoğraflar konuşsun. İlk gün kamp alanı
  14. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Doğa ile bir şekilde iç içe olup da bu foruma uğramayan yoktur zannediyorum. Ben de aynı şekilde bir ara uğrayıp sonra da müptelası olduğum bu ortamdan çok şeyler öğrendim. Ailemle doğa gezileri ve kampçılık yapmaktan büyük keyif alıyorum. 4x4 araçtan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri