ahmtysnkrby kullanıcısının son içeriği

1. A

Biraz da Gülelim

Ynt: Biraz da Gülelim son zamanların en olay videosu arkadaşlar :D http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53208/ucgen-biciminde-birbirimize-takacagiz
  2. A

Kocaeli yaylarında kamp ve yürüyüş planım

Ynt: Kocaeli yaylarında kamp ve yürüyüş planım dosyayı birde ilk mesajımın altında bulunan gezenbilir.zip yazan yerden indirmeyi deneyebilirsiniz. fotoğraf olarak koymaya çalışıyım en azından size bir fikir verebilir. http://i1106.hizliresim.com/2011/6/13/14167.jpg <a...
  3. A

Ynt: Kocaeli yaylarında kamp ve yürüyüş planım Tam donanımdan kastım 4günlük erzak da dahil olmak üzere bütün kamp malzemeleri. yaklaşık 60kmlik bir rota olduğu için sordum bunu 3-4 günde yürünür değilmi 60km sırt çantasıyla? Tek başıma değilim 2-3 kişilik bir grupla yürüyeceğim.
  4. A

Merhaba arkadaşlar. Yazın yapacağım kamp etkinliğim için bir rota belirledim. başlangıç yuvacık barajı-aytepe-inenü yaylası-serindere ve bitiş yine yuvacık barajı şeklinde. Yürüyeceğim yolların nerdeyse tamamı kocaeli yürüyüş parkurları kitabında bulunmakta. Bu yürüyüşü 3-4 gün konaklayarak...
  5. A

En iyi arazi aracı?

Ynt: En iyi arazi aracı? fiyat performans olarak bakarsak heralde herkes lada niva diyecektir. birkaç modifiye ile geçemeyeceği yer kalmaz.
  6. A

Çelik Kukri

Ynt: Çelik Kukri takip:)
  7. A

bu çanta nasıldır?

Ynt: bu çanta nasıldır? çarşıda baktım iki çanta arasında kararsız kaldım. altında uyku tulumu bölümüne kolay ulaşmak için bir bölüm olan 75+10lt bir çantamı önerirsiniz yoksa 60ltre normal bir çantamı? diğer özellikleri hemen hemen aynı.
  8. A

bu çanta nasıldır?

Merhaba arkadaşalar. Yaz döneminde yapacağım 2-3 günlük kamp ve yürüyüş aktivitelerim için bir çanta arıyorum. Bulunduğum yerde izmitte baktım çarşıda ancak daha önce böyle bir çanta kullanmadığım için iyimi kötümü anlayamadım. Bende sizinde yardımlarınız ve tecrübelerinizle internetten almaya...
  9. A

GPS Cihazı Tavsiyesi

Ynt: GPS Cihazı Tavsiyesi Garmin 60csx in fiyatı neredeyse 1000 TL. Aslında ben daha ucuz cihazlar kastetmiştim.
  10. A

GPS Cihazı Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Yapacak olduğum dağ yürüyüşleri için bir gps alayım dedim başladım araştırmaya. Forumdaki başlıklar biraz tarih olarak eski kalmış tavisyeler var ama eski cihazlar çoğu linkteki tavsiye cihazlar ilandan kaldırılmış. Arazide işimi görecek bir alet arıyorum. ancak çok fazla...
  11. A

Karakaçanım :)

Ynt: Karakaçanım :) Sanırım yeni üye olduğum için özelden mesaj atamadınız? İsterseniz emailimi veriyim.. Ladayla aramda elektriklenmeden çok daha fazlası var. Kullanma fırsatımda olmuştu. Ama kullandığım çok bakımsız bir araçtı. Kendi kendime demiştim bu arabayı bir gün alıp kendime bir...
  12. A

Karakaçanım :)

Ynt: Karakaçanım :) Bende siteye yeni üye oldum arkadaşlar bu araba benim çocukluk hayalim deyebilirim. Bütün bu tamiratlar + araba size kaç tl ye patladı sorabilirmiyim?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri