adrenalin7077 kullanıcısının son içeriği

1. adrenalin7077

Frontera 2.2 DTI Sport Alımı???

Ynt: Frontera 2.2 Dtı Sport Alımı??? Merhaba sizlerden ricam şuan itibaryla sahibinden.com da 3 tane degisik fiyatlarda mevcut bu arac. Bu araclardan herhangi biri hakkinda bilgi sahibi olan var mi acaba ???? Tesekkurler
  2. adrenalin7077

Satılık Opel Frontera 2.0

Ynt: Satılık Opel Frontera 2.0 Hocam caycuma zonguldak da 96 modeli var baktiriyorum.Sizin araca içim ısındı fakat çok uzaktasınız ben ankaradayım :/ 05068777077 sizden ricam sonucta siz daha tecrubelisiniz sizden de fikir alabilir miyim.ilk arazi aracim olacak tesekkurler.
  3. adrenalin7077

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (off-road) Herkese merhaba ben Erdem 29 yasindayim Ankara da yasiyorum.Araniza katilmak icin 96 model frontera sport almak icin arastirma yapiorum. Ilk arasi aracim olacak ve sabirsizlaniyorum tecrubeli tecrubesiz herkesle irtibata gecmek istiyorum.Kazasiz belasz surusler...
  4. adrenalin7077

Pajero 2.6 Tek Kapi Almak İstiyorum

Değerli gezebilir üye arkada§larım 2.6 pajero 1986 ile 93 arasi tek kapi almak istiyorum. Amacim profes. Olarak offroad yapmak degil sadece bi iki camurlu yollarda gezmek baliga gitmem arada birde sehirlerarasi yol... sizden istegim bu asagida verdigim linkteki arac gibi bir arac hem sekil hemde...
  5. adrenalin7077

opel frontera 2.0 sport 1997 model motoru temiz aranıyor....

Ynt: opel frontera 2.0 sport 1997 model motoru temiz aranıyor.... bu siteyi kuran yöneten bilgi paylaşımında bulunan tüm duyarlı Gönüllü arkadaşlara sonsuz teşekkürler ¦) 1997 model frontera 3 kapi aramaya devam ediyorum kulağnza gözünüze denk gelirde haber verirseniz cok...
  6. adrenalin7077

Ynt: opel frontera 2.0 sport 1997 model motoru temiz aranıyor.... Sağolasınz fakat daha sahibi ile dahi görüşmedim şuanda araştryorum. Bu arada sport 3 kapı 1997 modeller sanırım az sayıda var yanilior muyim?
  7. adrenalin7077

Ynt: opel frontera 2.0 sport 1997 model motoru temiz aranıyor.... http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=108042642 Arkadaslar bu arac hakkinda bilgisi olan ve görüsleriniz neler tesekkurler....
  8. adrenalin7077

Arkadaslar aranıza yeni katıldım tanıdğnz bildiğiniz motoruna güvendiğiniz 1997 model frontera sport arıyorum teşekkürler....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri