Acet kullanıcısının son içeriği

1. A

Vitara almak istiyorum.

Ynt: Vitara almak istiyorum. :) bu kadar..
  2. A

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız? Peki.. dediğiniz kriterleri içeren markalar hangisi?
  3. A

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri Sormayın!!...tavuklu çibörek yapıyorlar.bu nedir allahaşkına?
  4. A

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri Yalnız tavalokum olmamış..tatarların bildiği karakteristik ,bildiğimiz tavalokum değil bu.tavalokum tamamen kapalı olur.içindeki kıyma görünmez.
  5. A

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri Tam isabet..tebrikler:) adres doğrudur.beğendiğinize ve mahçup olmadıgıma sevindim...cadde üzerindeki kişiyle, Fahrettin usta eskiden ortaklardı.asıl usta olan ve kebabı hazırlayan - pişiren Fahrettinin bizzat kendisiydi.daha sonra anlaşamayıp ayrıldılar ve usta...
  6. A

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Doğru ..Tatlıdil çok bozuldu.nerede o eski lezzet..ama sebep kesinlikle belli. ustaların sürekli değişmesi ve oraya o ünü kazandıran hepsini tanıdığım 20-25 yıllık ustaların hiçbirinin artık orada olmayışı.kimi emekli oldu.kimi başka köftecide vs.kimi ise yıllarca mangal...
  7. A

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri İlginiz ve şehrimiz hakkındaki güzel sözleriniz için teşekkürler Ünal bey.
  8. A

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme peki ..olur a ,bu site aracılığıyla vs birgün karşılaşırsak size alpu çibörekte , çibörek ısmarlamak borcum olsun o zaman.sadece tadıp ,papağanla karşılşatırmanız ve gerçek çiböreği tanımanız adına.tekrar iyi geceler:)
  9. A

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Doğrusu başta ithamınız ağır geldi.hani bir dükkan açmışta ,reklamını yapıyor gibi.ama ben bu konudaki düşüncemi söyledim artık ve beni anladıgınızı düşünüyorum.yanlış anlaşılmak istemem elbet..saygılar..iyi geceler..
  10. A

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme bu memlekette eline bir kazan alıp 2 metrekare dükkan açan çibörekçiyim demeye başladı.hertaraf bunlarla dolu.hepsi sahte.içine bol soğan ve 2 gr kıyma koyup günlerdir değişmemiş kirli yağda pişirip çibörek diye yutturuyorlar.papağan ı yerinin kolaylıgı yüzünden önerdiğinizi...
  11. A

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri O seyyar köfteciler ortadan kalktı artık ama bir iki tanesi az ileride sabit dükkan haline dönüştüler.köfteleri mangalın üzerinden çatal batırarak çıtırdarken sıcacık alıp yiyebilirsiniz..lezzet aynı.tekrar bekleriz Cavit bey..:)
  12. A

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme Kırım çibörekçisıyle bir ilişkim olmadıgını söylemiştim..alpu yu ise birkaç ay önce keşfettim.zaten yeni açıldı.sahibini hiç tanımadım.hatta yedikten sonra tanışmak istememe ragmen olmadı.tavsiyem ise ;iyi okursanız tek bir yeri değil,her ikisini de işaret ediyor...ama...
  13. A

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme 2009 ilkbaharında Muttalıp cad.de "Alpu çibörek" açıldı.ve şu anda tartışmasız Eskişehir in en iyi çibörekçisi.Kırım çibörekçisinden de iyi .defalarca denenmiştir.bu ikisinden başka bir yerde de çibörek yemeyin sakın.Papağanın hamuru çok kalındır kıyması da az.yabancılar...
  14. A

Eskişehir Yemekleri

Ynt: Eskişehir Yemekleri 2009 ilkbaharında Muttalıp cad.de "Alpu çibörek" açıldı.ve şu anda tartışmasız Eskişehir in en iyi çibörekçisi.Kırım çibörekçisi de ehh.geri kalan yerlerde yemeyin.
  15. A

54 Willys !... Alınır mı?..

Ynt: 54 Willys !... Alınır mı?.. sahibinden.com u alt üst ettim.ama 5000 liraya lada pek yok.tek tük var ama onlarda çok dökük durumdalar.kişisel görüşüm; 7000 liradan aşağıya binilecek lada yok gibi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri