a_bakla kullanıcısının son içeriği

1. A

W163 Şanzıman - Mekanik

w163 başarılı , kullanması keyif veren bir araç , tatlı su 4x4 ü olarak tanımlamak yanlış olur , G serisi kadar başarlı değil diyelim biz ona. 4-ETS sistemi ile ön ve arka aks ta birer teker boşta kalsa dahi araç yürümeye devam edebiliyor(çok büyük bir avantaj bu) . Low range modunda hız ve...
  2. A

Mercedes G Serisi Alıp Restorasyon Hakkında

Ynt: Mercedes G Serisi Alıp Restorasyon Hakkında w460 ların neden orjinalliğini bozma ihtiyacı hissediliyor , neden kimse orjinal haliyle w460 ları korumuyor ? W460 lar niye W463 lara benzetilme çabasında ? Mercedes niye W460 lara ithafen Professional serisini üretti acaba ? Bizim milletimizin...
  3. A

BMW R80 almayı düşünüyorum..

Ynt: Bmw R80 Almayı Düşünüyorum.. Neden r80 almak istediğiniz hakkında bir fikriniz var ise rt ,rs , gs vs.... hangisinin size daha uygun olacağını da az çok bilirsiniz.
  4. A

Ynt: Bmw R80 Almayı Düşünüyorum.. Kötü ayarlı ya da karbüratörü bakım isteyen r80 ler çok yakar,normal sağlıklı olanı 5.2 litreden fazla yakmamalı. r80gs asfaltta yüksek sürat yapsın diye tasarlanmamıştır ama sürekli olarak 120-130 km/h ile seyir halinde gidebilir,gazı açınca 160-170 km/h...
  5. A

Bmw R80 Gs Hakkında Bilgisi Tecrübesi Olanlar Paylaşırmı ?

Ynt: Bmw R80 Gs Hakkında Bilgisi Tecrübesi Olanlar Paylaşırmı ? Motorun fotoğrafı olsa kozmetik kondisyonu kolaylıkla tespit edilebilir. Mekanik aksamının durumunu anlamak için motor ısındıktan sonraki çalışma gürültüsü dinlemek işe yarar. Almak istiyorsanız alın , çok fazla takılmayın... bir...
  6. A

Yağ Basınç Göstergesi Hakkında

Ynt: Yağ Basınç Göstergesi Hakkında Yağ basınç göstergesi dusuk devir ve yuksek torklu motorlarda onemlı bir isleve sahip... Basınç degeri özellikle yağ hararetine bağlı olarak çok değişken olabiliyor.Okuma aralığı geniş bir basınç saati ile motor devri ve yağ hararetine bağlı olarak basınç...
  7. A

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız? Hangi markanın diğerlerine göre ne üstünlüğü vardır bu konuda çok detaylı bilgim yok,zaten önceki mesajımda yazdığım detayları da net ortamında bi konu hakkında arastırma yaparken okudugum yorumlardan yola cıkarak yazdım...Yakıt...
  8. A

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız? 98 vitara JLX 5K ile sehir dışı 8.5 lt/100 km, sehir içi ortalama bir değer henüz tespit edemedim cogunlukla 100km de 10-11 lt civarında .Takalı 30bin km oldu.Markası atiker. LPG donüşümü yaptırmak için biraz aceleci davrandığımı...
  9. A

Vitara jlx rölantide sallanma problemi

Ynt: Vitara jlx rölantide sallanma problemi Marka atiker , fast system modeli takılı. Aractaki sallantı problemi düzeldi sayılır, herhangi bir işlem yapmadım, ara sıra kısa süreli olarak tekrarlıyor gibi ,tam olarak igilenecek vaktim olmadı son zamanlarda, su an için sıkıntı yaratacak bir...
  10. A

Vitara jlx rölantide sallanma problemi

5 aydır vitara jlx (g16b motor) kullanıcısıyım, 26bin km dir aracımı sorunsuz olarak kullanıyorum,fakat son 2-3 bin km den bu yana rölanti halinde iken motor sallanma yapıyo.Ateşleme ile ilgili olabileceğini düşünüp bujileri ve kablolarını yeniledim fakat değişiklik olmadı,silindir kompresyon...
  11. A

Ynt: BMW R80 almayı düşünüyorum.. 2 yıldır r 80 kullanıcısıyım,kullandığım motoru almadan önce de yaklaşık 4 yıl boyunca bmw nin type247 serisi motorlarını kullanan airhead serileri(1969-1996) hakkında pek çok şey okudum araştırdım arşivledim,aradığım istediğim motoru bulunca da aldım...eğer...
  12. A

vitara jlx iç genişlik

dış görünüşleri farklı fakat iç döşemeleri aynı olan vitaraların iç kısımlarında genişlik farkı var mı ? fark sadece dış görünüşte mi ? aynı şekilde aks mesafelerinde de fark var mı? wikipedia da genişlikleride sport modeller 4inch daha geniş , bu fark dış taraftaki plastik kaplamadan mı...
  13. A

Mercedes 300 GD

Ynt: Mercedes 300 GD Bugün bizzat satılık bir 300 gd yi deneme amaçlı kullanarak sorularımın tümüne cevap buldum. Sürat konusunda tatmin olamadım.Sürekli arazi kullanımı için uygun olabilir ama ara sıra asfaltta kullanmak gerektiğinde benim kullanım amacıma uygun olmadığını gördüm...w460...
  14. A

Mercedes 300 GD

Mercedes 300 GD - hakkında mercedes 300 gd kullanıcılarına; potansiyel bir 300 gd alıcısı olarak sorularıma cevap alabileceğimi umuyorum.... Normal asfalt yolda ortalama bir seyir süratinde(90-100 ? km/h) motor devri hangi aralıklarda oluyor ve bu kosulda aracın yakıt tuketim değerleri nasıl ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri