A.Argun kullanıcısının son içeriği

1. A

Hangi Çantayı Almalıyım?

Ynt: Hangi Çantayı Almalıyım? Elif hanım,aradığınız bir sırt çantasımı,yoksa seyahat çantası mı?Sırt çantalarının bayanlar için ayrı üretilen modelleri var.İdeal kapasite ise sizin yanınıza ne kadar malzeme alacağınıza bağlı.Sadece yurtdışı seyahatlerinizde kullanmak için...
  2. A

Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında

Ynt: Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında Teşekkürler Başak hanım.
  3. A

Doğa Yürüyüşleri için Pantalon Tavsiyesi

Ynt: Doğa Yürüyüşleri için Pantalon Tavsiyesi Ömer bey,Alpinist mağazasında satılan ürün Outdoor marka,sormadım ama büyük ihtimalle yerli üretim.Ben memnunum.Ayrıca bir model ismi yok.iki yanında kargo cep olan,ayak bileklerini ayarlayabildiğiniz bir pantolon.Ben genellikle outdoor...
  4. A

Doğa Yürüyüşleri için Pantalon Tavsiyesi

Ynt: Doğa Yürüyüşleri için Pantalon Tavsiyesi Ömer bey,uygun fiyattan kastınız ne kadar bilmiyorum ama,Kzılay da Alpinist de 70 Tl civarı bir pantolon var(bende giyiyorum)Ülkealan pasajının altında K2 outdoor mağazasında High Mountain marka pantolonlar var(tam hatırlamıyorum ama 70-100...
  5. A

Doğa fotoğrafçılığı için lens tavsiyesi

Ynt: Doğa fotoğrafçılığı için lens tavsiyesi Merhaba,Trekking yaparken fazladan ağırlık taşımak zor olacağı için genel amaç için üretilmiş lensler kullanmanız daha uygun olur diye düşünüyorum.Ben Nikon D300+16-85 VR kullanıyorum.Canonda hangi aralıklarda objektif var bilmiyorum...
  6. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba,La Sportiva Tibet Gtx ayakkabı özellik olarak iyi bir tercih,fakat web sayfalarında gözüken ürünlerin stoklarda bulunmaması sık karşılaşılan bir durum.Almayı düşündüğünüz ürün için mutlaka telefonla teyit alın.Size öneri olarak...
  7. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba,ben gore-tex değil ama,benzer özellikli bir malzemeden yapılmış ayakkabı ile,sıcak havadada,40-50 cm. kardada (dün Boluda) yürüyüş yaptım.Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.İdeal olan iklime en uygun ayakkabı ama,aynı ayakkabı ilede bir sorun olmuyor.
  8. A

Kamp Ocağı Seçimi

Optimus 8R olarak arama motorunda bakarsanız birçok sonuç var.Youtube da bu ocakla ilgili videolar var,ayrıca ebay sitesinde ocağın bazı parçaları satılıyor.(ocakla ilgili kişisel bir bilgim yok,yazınızı okuyunca,kısa bir arama sonucu ulaştığım bilgileri paylaştım.)
  9. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba,Zeki bey.Teknik olarak Gore-Tex ile aynı işleve sahip.Ama bu malzemeyle yapılmış bir ayakkabı giymediğim için,ne kadar başarılı olduğunu bilemem.Benim kullandığım ayakkabıda Texapro, ben çok memnunum.İşlevini yaptıktan sonra üretici firma ismi benim için önemli değil.
  10. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Seçtiğiniz ayakkabı, doğa yürüyüşü için yapılmış bir model değil.
  11. A

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba,şehir içinde kış şartlarında giyecekseniz size birkaç öneride bulunabilirim.Ayakkabının vibram tabanlı ve koruma bantları olan bir model olmasına gerek yok,bu özellikler şehir içinde size lazım olmayacağı gibi fiyatıda arttıran özellikler.Şehir içinde ve genellikle...
  12. A

Zonguldak Yenice Ormanlarında Trekking Etkinlikleri

Ynt: Zonguldak Yenice Ormanlarında Trekking Etkinlikleri Ali bey,yenice kaymakamlığı ile irtibata geçip verdikleri posta çeki hesabına kitabın ücretini yatırıyorsunuz, adresinize gönderiyorlar.
  13. A

QUECHUA Forclaz 500 Trekking Botu

Ynt: QUECHUA Forclaz 500 Trekking Botu Merhaba,verdiğiniz linkte fiyatını göremedim(benim gözümden kaçmış olabilir).Ankara da yürüyüşlerde bu markanın ayakkabılarını giyen çok sayıda arkadaş gördüm.Su geçirdiğine dair bir şikayet duymadım.Bu tür büyük firmalardan alışveriş yapmanın bir...
  14. A

Çanta Alacağım, Hangisini Tavsiye Edersiniz?

Ynt: Çanta Alacağım, Hangisini Tavsiye Edersiniz? Merhaba, + değer olarak ifade edilen alan,çantanın üst kısmında bulunan, büzdürme ipinin altına denk gelen ve yumuşak kumaş ile verilmiş alan.
  15. A

Çanta Alacağım, Hangisini Tavsiye Edersiniz?

Ynt: Çanta Alacağım, Hangisini Tavsiye Edersiniz? Merhaba,söylediğiniz markalar kendilerini kanıtlamış markalar,size şu markayı alın diyemem çünkü çantayı mutlaka deneyerek alın.İçine birşeyler doldutturup deneyin.Başka birisinin çok rahat ettiği bir çanta sizin için eziyete dönüşebilir.Ben...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri