06FRZ84 kullanıcısının son içeriği

1. 06FRZ84

sürücü Koltuk makası

Ynt: Sürücü Koltuk Makası orj. boyutlarda ,lazerin açacağı dişli -en ufak-aralığından yapıldı ,malzeme biraz ince oldu ,dişli sayıları az oldugu için nazık kullanmak gerekli, biraz sıyıttırdık şimdiden .
  2. 06FRZ84

sürücü Koltuk makası

Ynt: Sürücü Koltuk Makası uzun zamandır montaj zamanını bekleyen dişli grubunu nihayet takabildim,uğraşmak isteyenlere fotolar fikir verebilir.
  3. 06FRZ84

Daihatsu Feroza Teknik Yardım

Ynt: Daihatsu Feroza Teknik Yardım yağ lambasının bazen araba çalışınca 2-3 saniye yanıp sönüyor olması yag filitresini yeni taktıgınızda yapar , motor uzun süre çalışmadıgı zaman (her sabah) yapıyorsa bence bir problem vardır bu da yag filitresinin sık gözenekli olmasından veya geçiş...
  4. 06FRZ84

Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Alican bey , tampon kulakları takım olarak mı lazım?
  5. 06FRZ84

sürücü Koltuk makası

Merhaba, Ferozamın sürücü koltuğu sırt makası dişlileri sıyrıldı , dişleri yeniden açtım ama yeniden sıyırıldı,bende şimdilik civata ile körledim. benzer şaseyi veya dişlileri kullanan araç varmı ? bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum :) .
  6. 06FRZ84

Feroza Lpg tankı

Ynt: Feroza Lpg tankı Güven bey ve Ali bey ilginize teşekkürler , Step LPG nin sitesinde benim deponun benzeri var ,sorunumu çözülecek gibi ,teşekkürler,
  7. 06FRZ84

Feroza Lpg tankı

Feroza 'ya uygulanabilecek net 25-26 lt gaz alan yuvarlak lpg pedosu arıyorum, 8 yıl önce Kayseri'de yaptırmıştım , geçen ay araştırdım benimkinin ebatlarında ankara piyasasında bulamadım, Yaklaşık 30 cm çapında depo üreten veya satan yeri bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
  8. 06FRZ84

Feroza'da ki Benzin Kokusu Hakkında

Ynt: Feroza'da ki Benzin Kokusu Hakkında Önemli değil Ali bey , Biz feroza cılar birbirimize destek olmazsak ferozalar bir kenarda unutulur gider, Saygılar...
  9. 06FRZ84

Feroza'da ki Benzin Kokusu Hakkında

Ynt: Feroza'da ki Benzin Kokusu Hakkında Merhaba Ali bey , bende buna benzer bir sorun yaşamıştım , Depo havalandırması girişindeki tek yönlü plastik valf in çatlaması sonucu aracımın içi benzin kokuyordu, Feroza larda depo havalandırması sag arka çamurluk içinde , iç panzutu sökerseniz...
  10. 06FRZ84

Feroza Orj.Jant göbeği

Ynt: Feroza Orj.Jant göbeği Feroza o tarihlerde üretimde yoktu onun için bir daha sormak aklıma gelmedi ama yeniden sorayım , teşekkürler,
  11. 06FRZ84

Feroza Orj.Jant göbeği

Ynt: Feroza Orj.Jant göbeği 6 sene önce servise sormuştum yok dediler...
  12. 06FRZ84

Feroza'da Hangi Motor Yağı Kullanılır

Ynt: Feroza'da Hangi Motor Yağı Kullanılır ben geçen sene DEW marka 5-40 koydum , 5-40 tam sentetik bir yag - kışın araç rahat çalışıyor ama- kayganlık özelliği 10-40 a göre daha iyi oldugundan motor geç ısınıyor , Feroza için 7-9 km yürüdükten sonra araçın içine sıcak hava geliyor , kısa...
  13. 06FRZ84

Feroza Orj.Jant göbeği

Arkadaşlar 92 model ve ustun de çıkan orjinal arka jant göbegi nden elinde fazla olan var mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri