SMILE ADSL Terbiyesizliği

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kruvazman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,075

Kruvazman

Yeni Üye
Smile adsl Hizmetini doğru düzgün veremediği için , utanmadan birde 4 MB hizmete çevirmeye çalıştıkları için

Hizmeti iptal ettirme isteğinde bulunduk
fakat vatandaşlar ISLAK İMZALI dilekçe , Nüfus fotokopisi, abonelik sözleşmesi gibi bahaneler bularak aboneliği devam ettirmek için 40 takla atmaktadırlar

bu kadar saygısız ve ahlaksız bir hizmet dünyada yoktur,
hizmeti vermek için 100 takla atarlar , şunu yapıyoruz , bunu yapıyoruz diye , ama iptal konusuna gelince veremedikleri hızı dahi kabul etmeyip daha fazla insanları yolabilmek için yeni tarifeye geçilmesini ve onun daha iyi olduğu yalanını empoze etmeye çalışıyorlar..

bu kadar terbiyesizlik sadece herhalde TÜRKİYE'de olmaktadır

siz siz olun aboneliğinizi kapattırıp başka bir sisteme KABLO TV, TURKCELL FIBERNET veya Telekom a geçin bunlara pabuç bırakmayın..

İPTAL ETTİRİR iken kesinlikle BELGE İSTEYİN
Borcu YOKTUR , HİZMETİ KAPATILMIŞTIR,,,
Aksi takdirde... İCRA YOLU GÖZÜKÜR...

iyi günler dilerim.
Muzaffer

Etiketler
Ynt: SMILE ADSL Terbiyesizliği

Malesef hepsi birbirinin aynı arkadaşım. Kanun yetersizliğinden vatandaş mağdur oluyor.

Bende digitürk ve türktelekom da benzer sıkıntıları yaşadım netice itibarı ile hepsi aynı.Bu uygulamalara bir prosedür getirilmeli vatandaşı bezdirecek evrak sürüsü değil.....

Benide 2 gün önce ttnet ten arayıp 54 TL ye aldığım hizmeti 2 yıllık taahüt vermem şartı ile 1 yıllığına 39 TL den vereceklerini söylediler.

Bende kabul etmedim nedenini sordular bende Superonline şimdi bile kaç MB intrernet veriyor 2-3 aya kadar piyasa dahada kızışacak neden 2 yıl kendimi bağlayayımki dedim.

Peki deyip telefonu kapattılar.

Herkes tüketiciyi yolunacak kaz gözü ile görüp cebini doldurmaya bakıyor.

Fantastic Light' Alıntı:
Benide 2 gün önce ttnet ten arayıp 54 TL ye aldığım hizmeti 2 yıllık taahüt vermem şartı ile 1 yıllığına 39 TL den vereceklerini söylediler.

Bende kabul etmedim nedenini sordular bende Superonline şimdi bile kaç MB intrernet veriyor 2-3 aya kadar piyasa dahada kızışacak neden 2 yıl kendimi bağlayayımki dedim.

Peki deyip telefonu kapattılar.

Herkes tüketiciyi yolunacak kaz gözü ile görüp cebini doldurmaya bakıyor.

Katılıyorum ama bu böyle olmamalı asıl merak ettiğim bu konular kaç zamandır gündemde niye acaba idareciler müdahele etmiyor bir kazançlarımı var acaba?

Ben de Türk Telekom'a kızıp aboneliği iptal ettirdim, aynı şeyleri yaşadık. Sonra uydunete geçtim ama pek tavsiye etmem. Ben minimum paketteyim, internetten film izleyeyim dosya indireyim diyorsanız girmeyin sakın. Türkcell VINN bile kat be kat hızlı.

Bende TTNet kullanıyorum kota sınırı yok. Aboneliği yaparken 8 megabit Hız vaat ediyorlar ama bu zamana kadar 1 megabiti bile zor gördüm... 2 yıl sözleşme var iptal de edemiyoruz şimdi. internete aylık 60 TL veriyorum hadi o neyse ama kullanmadığım telefon kutusunun bile olmadığı bir telefona 20 küsür lira vermek işte o zoruma gidiyor :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri