KP01195499686 nolu beni çıldırtan kargom...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan son_kral_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,640

son_kral_54

Hamdi TEKMEN
Yer
Ankara / Sakarya
ankara/sincan içinde oğlumun kimlik ve güreş lisansının bulunduğu kargo
1 iş günü içerisinde teslim edileceği söylenerek alınan kargom. 25/08/2011 perşembe
sakarya/karapürçek çok kere sormama rağmen gelmeyen kargo. 26/08/2011 cuma
araya cmt,pazar girdiğini ve pazartesi (arefe)günü anca geleceği söylendi.
resmi tatilleriymiş eyvallah.arefe günü yine sorduğumda bugün kargo yok dendi.
bilgisayardan baktığımızda halen sakarya merkezde bekliyordu.
kargo önemliydi zira bayramın ikinci akabinde iki gün aralıklarla oğlumun güreş
müsabakaları vardı.merkezden alayım desemde oradan vermezler yanıtı çıktı. 29/08/2011 p.tesi
ankaraya dönüş yaptık bayram bitişi.kargonun verildiği şübeye giderek
söylenmesi gereken her sözü rahatça söyledim ve kargomun geri iadesini istedim. 05/09/2011 p.tesi
iki günde bir gitmeme rağmen halen piyasada yoktu.işte olduğumdan
oğluma gidip bakmasını istediğim de posta ankara gimatta oradan alabilirsiniz yanıtı 08/09/2011 per.
zira bu hafta sonuda gelmeyebilirmiş.
bunu duyunca adeta delirdim telefonu oradaki yetkiliye vermesini söyledim.ve delirmiş bir kişinin nasıl tepki vermesi gerekiyorsa bir fazlasını söyledim.
hafta sonu yine güreş vardı ankarada ve derhal taksi tutmalarını ve o kargoyu getirmelerini emrettim adeta
beni tehditmi ediyorsunuz yanıtına karşı yok tek seni değil orada çalışanları ve yedi sülalenizide acele etmeyin hele yarın sabah yanınızdayım deim
sabah kapı çalındı ve kargom gelmişti.eh nediyeyim artık yorum sizlerin.hangi kargo şirketi olduğunuda anlamışsınızdır sanırım. acele kargolarınız bile hafta sonu tatili yapıyor.

Etiketler
Ynt: KP01195499686 nolu beni çıldırtan kargom...

Hamdicigim geçmiş olsun...

çıldırmamak elde degil...

hepimizin başına ara ara geliyor..önemli evrak kayboldu bizdede...bölge müdürlerine bile saydırdım..kılı kıpırdamadı.."bedeli kadar ödeme yaparız " dediler..bir daha görüşmemek üzere yokldular.. :mad:

mdr' Alıntı:
Hamdicigim geçmiş olsun...

çıldırmamak elde degil...

hepimizin başına ara ara geliyor..önemli evrak kayboldu bizdede...bölge müdürlerine bile saydırdım..kılı kıpırdamadı.."bedeli kadar ödeme yaparız " dediler..bir daha görüşmemek üzere yokldular.. :mad:
bende güreşlerden kaybettiği paraları dile getirdiğimde bana öyle söylediler.
eminimki sen krakterinin gereği resmi dille konuşmuşsundur. ;)
ben ise enson konuşmamı sokak diliyle yaptım. :D (zaten gözümde başka birşey görmezdi o anda.)
bak işe yaradı ;D ;D ;D yüzümü dahi yıkamadan zilimi çaldılar.

klasik durum sarı zeminli kargo firması için bunlar. bende gimattaki yerlerine gidip almıştım kargomu. ambardan bulup :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR