Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,854
Ynt: Keşan - Kipa Elektronik Mağazası Hk.

balum' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen karşılıklı atışmalardan kaçınarak forum kurallarına uygun olarak devam edelim.
erdem bey mesele atışma değil sadece insanların bilinçli hareket etmesi ve tüketim çılgınlığından uzak durmasını anlatmak adına yazdım.yoksa bana ne der geçer giderim.eğer insan kendi hatanı başkasına yüklemeye çalışırsa daha çok burnu sürtülür.neyse sanırım haklısınız zenginin parası benim gibi züğürdün çenesini yorarmış ;D

Etiketler

Tüketici haklıdır da bir yere kadar iyi da aldım memnun kalmadım iade ettim başka aldım memnun kalmadım.Sizin iade ettiğiniz 2. ele düşen makineleri ne yapacka sonra firma ? Aldığınız ürün ayıplıysa geri iade etme hakkınız vardır.Kullanmadığınız ambalajınıu bozmadığınız ürünü de 1 ay içerisinde iade edebilirsiniz.Siz okumadan araştırmadan denemeden ürün alıp alıp geri verirseniz ne anlamı kaldı bunun ? Bende gerçek anlamda bir mağduriyet var diye sayfayı açtım ama sizinki suyunu çıkarmak olmuş.

moonwalker_arc' Alıntı:
Tüketici haklıdır da bir yere kadar iyi da aldım memnun kalmadım iade ettim başka aldım memnun kalmadım.Sizin iade ettiğiniz 2. ele düşen makineleri ne yapacka sonra firma ? Aldığınız ürün ayıplıysa geri iade etme hakkınız vardır.Kullanmadığınız ambalajınıu bozmadığınız ürünü de 1 ay içerisinde iade edebilirsiniz.Siz okumadan araştırmadan denemeden ürün alıp alıp geri verirseniz ne anlamı kaldı bunun ? Bende gerçek anlamda bir mağduriyet var diye sayfayı açtım ama sizinki suyunu çıkarmak olmuş.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ne suyu kalmış nede başka bişeyi

sevgili Alix, maalesef konuya yazı yazan arkadaşlar haksız olduğunuza hükmetti :-\
Özellikle elektronik alışverişlerinizde piyasa araştırması yapmaya ve alacağınız cihazı test edip ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına karar vermeden almamaya özen gösterin. Size tüketici mahkemesinde başarılar, olumlu veya olumsuz sonuçlarını bizle paylaşırsanız memnun olurum.

sorun değil sayın cincin
ben hatalarından ders almasını bilen bir insanım.
aslında herkesin dile getirdiği fakat kelimelere dökmediği bir konu var ki
o da kipa elektronik mağazası hem pahalı hem de kalitesiz ürünler satıyor.
benim konuştuğum buydu.
bir üyenin edepsiz ve seviyesizce üslubundan rahatsız oldum.
kem söz sahibine aittir...cevap dahi vermeyeceğim...

bana özel mesaj atan karga senin ile
iletişim kurmak istemiyorum...

yeter artık.
bu foruma ve üyelerine saygımdan dolayı artık cevap vermiyorum....

Birçok büyük mağaza ki kipada bunların arasında ( büyüklük olarak ) elektronik cihazlarda (eğer çizimediyseniz - kırmadıysanız vs yok ise ) servis raporu ile 15 GÜN içinde iade alıyor diye biliyorum.
Bu sorun biraz keşandaki Kipanın yönetimi ile ilgili sanıyorum. Ürün modeli biraz eski olduğundan ellerinde kalbilir düşüncesi ıle de olabilir.

Sağlıcakla kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.