izmir-artvin arası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferhat7780 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,139

ferhat7780

Yeni Üye
izmir,bursa,safranbolu,sinop,giresun,trabzon,rize,artvin,belki kars ve gürcistan 15-16 günlük bir gezi planladık yorumlarınızı bekliyorum...bu arada arabam 2000 model bir kartalll :smiley:) geziye çıkış tarihi 24 haziran-10 temmuz bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler..bu arada bizi artvinde bir aile dostumuz ağırlayacakk..

Etiketler
Ynt: izmir-artvin arası

guzergah cok guzel aynı guzer gahın bır benzerını ben kısın yapmıstım sadece sınop yolu ınsanı yoruyor gerısı gayet zevklı olacaktır lakın aracınızı yola cıkmadan once ıyıce kontrol ettırın

güzel gezi olacak gibi... izmir-rize arası çok gidip gelmişliğim var ama yolda şuraya sap şurası iyidir gibi bir rota izlemedim sade yol yaptım yani ama tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olacaktır, ha bu arada yollarda bir sıkıntı yok gayet temiz yollar hele samsuna indinizmi karadeniz sahil yolu tadından yenmez (yalnız çok radar vardır dikkatli olun:smiley:)...şimdiden hayırlı yolculuklar...

ilginize teşekkür ederim sis farlarından 4 lastiğine kadar arabanınn tüm bakımlarını yaptırdımm ayrıca navigasyon işime yarar diye düşünüyorumm..

Sevgili Ferhat 7780,
Aynı tarihlerde kısmetse okullar kapandıktan sonra bende eşim ve 13 yaşındaki oğlumla beraber 2002 model Ford Focus Station marka aracımla beraber aynı güzergahı kullanıp Sarp sınır kapısından geçerek Batum a gidip oradanda Erzurum da asker yeğenimi ziyaret ederek başka bir güzergahtan İzmir e dönmeyi düşünüyorum. Yanıma çadır, uyku tuluma ,mat ve mutfak malzemeleri ocak vb. alarak da mümkün olduğunca kafama esen uygun yerlerde konaklayarak, istediğimiz yerde dinlenerek ve ekonomik bir gezi yapmayı düşünüyoruz.
Gerekirse tanışalım ve uygun olursa beraber yola çıkalım.
Görüşmek üzere hayırlı akşamlar.
Günöz KOLAYLI
0.555.3194935

ferhat7780' Alıntı:
izmir,bursa,safranbolu,sinop,giresun,trabzon,rize,artvin,belki kars ve gürcistan 15-16 günlük bir gezi planladık yorumlarınızı bekliyorum...bu arada arabam 2000 model bir kartalll :smiley:) geziye çıkış tarihi 24 haziran-10 temmuz bu konuda tecrübeli olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler..bu arada bizi artvinde bir aile dostumuz ağırlayacakk..

Ben de 1 temmuz itibarı ile 15-20 gün sürecek Antalya - Artvin - Samsun- Amasya - Ankara - Antalya seyahati planlıyorum. Size de tavsiyem Artvin - Samsun istikametinde gezin. Hem güneşi arkanıza alırsınız, hem de yolun deniz tarafında gittiğiniz için daha zevkli olur ;)

ferhat7780' Alıntı:
gunozkolayli' Alıntı:
Sevgili Ferhat 7780,
Aynı tarihlerde kısmetse okullar kapandıktan sonra bende eşim ve 13 yaşındaki oğlumla beraber 2002 model Ford Focus Station marka aracımla beraber aynı güzergahı kullanıp Sarp sınır kapısından geçerek Batum a gidip oradanda Erzurum da asker yeğenimi ziyaret ederek başka bir güzergahtan İzmir e dönmeyi düşünüyorum. Yanıma çadır, uyku tuluma ,mat ve mutfak malzemeleri ocak vb. alarak da mümkün olduğunca kafama esen uygun yerlerde konaklayarak, istediğimiz yerde dinlenerek ve ekonomik bir gezi yapmayı düşünüyoruz.
Gerekirse tanışalım ve uygun olursa beraber yola çıkalım.
Görüşmek üzere hayırlı akşamlar.
Günöz KOLAYLI
0.555.3194935

Değerli arkadaşlar,
Şu an Giresun'dayız ve beklenmedik bir durum ortaya çıkmadıkça Artvin-Ardahan-Kars'a kadar uzanıyor,rotamız.. Size Samsun-Giresun arasında önereceğimiz yerler; Çarşamba'da, Yeşilırmak kıyısında, Adalet Sarayı önündeki park dinlenmek için uygun. Biz karavanla konakladık. Özellikle de park içindeki Göl Restoran, harika pide yapıyor.
Zamanınız müsaitse; Çarşamba'dan 28 km. içerideki Ayvacık, görülmeye değer..
[attachment=1]

Ayvack

Yalky

Ünye'yi mutlaka gezin. Kent içindeki Kadılar Yokuşu ilginç..
Fatsa'dan sonra Bolaman Tünellerine girmeden, sahil yolunu izlerseniz, Bolaman,Yalıköy, Perşembe çok güzel yerler.. Bu arada Yason Burnu ve Yason kilisesini görebilirsiniz.
Perşembe-Ordu arasında Efirli kamp ve deniz için uygun.
Şimdilik aklımıza gelenler bunlar..
Nete girebilirsek, tekrar görüşürüz, umarız.

İyi yolculuklar...

Ülker&Yavuz

egeli' Alıntı:
Ünye'yi mutlaka gezin. Kent içindeki Kadılar Yokuşu ilginç..
Fatsa'dan sonra Bolaman Tünellerine girmeden, sahil yolunu izlerseniz, Bolaman,Yalıköy, Perşembe çok güzel yerler.. Bu arada Yason Burnu ve Yason kilisesini görebilirsiniz.
Perşembe-Ordu arasında Efirli kamp ve deniz için uygun.
Şimdilik aklımıza gelenler bunlar..
Nete girebilirsek, tekrar görüşürüz, umarız.

İyi yolculuklar...

Ülker&Yavuz

Şu Temmuz gelse de ben de oralara doğru yola çıksam ??? İyi tatiller, iyi yolculuklar ;)

Sinop'ta, Hamsilos Koyu ve Akliman (vaktiniz varsa Sinop Cezaevi) görülecek yerler..
Ordu denince de Boztepe gelir, akla.. Boztepe'ye teleferik yapılıyor, şimdi. Haziranın 15 inde falan hizmete girecek. Biz bekleyemedik, siz gelinceye kadar bitirilmiş olur, sanırım.

Keyifli geziler..

Ülker&Yavuz

Artvin'den Kars- Ardahan ve Erzurum yoluna gidecek arkadaslar Çoruh vadisinde devam etmekte olan baraj çalısmalarına dikkat etsinler. Tüm vadi şantiye durumunda, yollar perişan, yer yer dinamit patlatmaları yapıldığı için bellirli noktalarda yol kesintileri yapılmakta.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR