Cadillac Escalade- Hummer- Porche Cayanne- Mercedes g tercihinde yardim...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cecelevo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,610

cecelevo

Yeni Üye
Arkadaslar yazilan bircok yorumlarinizi okudum.
Araclar hakkinda pek fazla bilgi sahibi degilim.
Su anda Ukrayna da yasamaktayim. Yakinda Turkiye ye donme durumum var. Buradan gumruksuz olarak bir arac getirebilme hakkim var. Turkiyeye gore araclarin fiyatlari burada daha uygun. Araci sifir almayi dusunuyorum. Turkiye de birkac sene kullanip daha sonra satmayi dusunuyorum.
Ilk sorum; buradan Turkiye ye arac alip goturmeye deger mi (aracin otv ve kdv vergisiyle beraber Turkiye deki fiyatlarla ayni mi oluyor yoksa daha uygun mu).?
Almayi dusundugum araclar Cadillac Escalade, Hummer, Porche Cayanne ve Mercedes g.
Sizce bu markalarin hangi modelleri daha iyidir.?
Size gore hangi marka tercih edilmelidir.?
Satarken maddi olarak en az kayibi hangi aracta yasarim.?
Son olarak da bu markalarin en tutulan ve en hizli satilan modelleri hangisidir.?
Yardimlariniz ve degerli yorumlariniz icin simdiden cok tesekkurler...

Etiketler
Ynt: Cadillac Escalade- Hummer- Porche Cayanne- Mercedes g tercihinde yardim...

Mercedes G yada Toyota Land Cruiser vx200 alın burda her zaman para ederler diğerleri burda birkaç sene sonra 2. elde çok fiyat kaybediyor

Ynt: Cadillac Escalade- Hummer- Porche Cayanne- Mercedes g tercihinde yardim...

Kursad Bey verdiginiz bilgi icin cok tesekkurler. Mercedes g serisinin hangi modelini tavsiye edersiniz.?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR