Bu ve benzeri ''Fake'' sitelere dikkat edelim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kombinetahkimedavatı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,366

kombinetahkimedavatı

Hiç Birimiz Hepimiz Kadar Akıllı Değiliz
Yer
istanbul
Bu siteden prg-40 250tl gibi inanılmaz bir fiyata buldum kendilerine nakit hemen almak istediğimi ilettim,stokta var gözüktüğü halde stokta olmadığını yurt dışından siparişle getirdikleri bla..bla.. yalanını uydurup.......sipariş verirsem ,yani paraya yollarsam (nakit),15 gün sonra elime geçermiş! bu arada saatin fiyatını kaşla göz arasında 300tl yapmışlar :D kendilerini uyanık zanneden ve başkalarının zekasına bu kadar rahat hakaret edebilme cürretini gösteren bu sitenin ''Hakkımızda'' başlıklı yazısını aynen kopyalıyorum........lütfen bu tip siteleri paylaşalım bilinçlenelim insanlara zarar vermelerini önlemeye gayret gösterelim :-[

-------------------------------------------------------------------------
Merhabalar,

Bir grup genç girişimci olarak, ülkemizdeki işsizlik sonucu kahvede çay ve sigara ile vakit öldürmek yerine online alışveriş sektöründe çeşitli çalışmalar yapmaya karar verdik.

Bunun neticesinde ortaya çıkan www.secmekserbest.com sizlere sıradışı, değişik ve aynı zamanda günlük hayatta kullanabileceğimiz ürünleri yurt dışından çok uygun fiyatlarla getiriyor.

Diğer Online Alışveriş sitelerine göre yeni kurulmamız ve bankaların Sanal POS ücretlerinin yüksek olması nedeniyle kredi kartı ile ödemeyi sağlama imkanımızın olmamasının bizim için dezavantaj olduğunun farkındayız.

Fakat yaptığımız işe verdiğimiz önem ve sizlerin de bizimle alışveriş yaparak bize vereceğiniz destek ile çok daha iyi hizmetleri ortaya koyacağımızdan eminiz. Hepinize iyi alışverişler diliyoruz...

Etiketler
Ynt: Bu ve benzeri ''Fake'' sitelere dikkat edelim

Ve günler sonra bu site sahibinden e-postama gelen cevabın bir kısmını sizlere sunuyorum........ortalığı pisletti şimdide tüy dikmiş !

--------------------------------------------------
Bu siteyi hobi amaclı yaptım ve yurt dışındaki bir yakınım ile ortak çalışıyoruz. Belirli bir müşteri grubumuz var. Özellikle iPod, iPad, iPhone ve Saat gibi ürünleri satıyoruz. Başka sitelerimizde var. Mail'iniz yakınım bana yönlendirdi gecenlerde ama boş işlerle uğrasacak kadar vaktim olmadıgı için cevabi şimdiye bıraktım.

Saatin fiyatını arttırmış oldugum doğru. 250 TL'ye ben bu saati cok rahatlıkla satabiliyorum. Kar oranım düşük oluyor sadece ve o fiyata satacagim kişi siz olamazsınız. Yaptığımız hata nedeniyle devamli bir müşterim sipariş verseydi verirdim. Gözümüzden kaçmış ve fiyatı 250 TL olarak kalmış. Sizin mailiniz ile fark ettim ve düzelltim. Parasını yatırmış olsanız dahi parayı iade ederdim. Ancak devamlı müşterilerimden biri olsaydı düşük kar oranı ile satardım. İstediginiz yerde kötüleyin çokta umrumda degil. Bizden alışveriş yapanlar belli. Ister inanın ister inanmayın ilk defa sorun yasayan biri oldu, siz :smiley: Mailinizden sonra iyilikten marez dogar atasozu geldi aklıma.. Keşke oyle yapmasaydımda biraz sürünseydiniz dahamı iyi olurdu diye dusunuyorum...................................... :smiley:))) işte cevap.

Ynt: Bu ve benzeri ''Fake'' sitelere dikkat edelim

kendini uyanık sanan bir tip işte. cin olmadan adam çarpmak.

gittigidiyor.com da amerikadan mazleme getirip satan bir sürü güvenilir adam var. konuşmak lazım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR