Benzin İstasyonları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrstar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 108
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,802
Ynt: Benzin İstasyonları

Bende yıllardır benzin alırım :D ilkkez duydum ... Gerçi uzun yolda falan geçmişte gece tamemen kapatıp gitmiş istasyonlar görmüştüm ama pek istasyon formatında da değildirler :smiley:

İlginç gerçekten ...

Etiketler

mrstar' Alıntı:
ya tok satıcı ya para aklayıcıdır
sonuçta toktur
bence normal baksanıza totalın musterı hızmetlerı bıle 24 saat hızmet vermıyor aksam 6 dan sonra kapalı normal dıye karsılıyorum sımdı ama bulundugum yerde tek guvenerek alacagım yer burası baska carem yok gıbı enınde sonunda alacm bı lpg lı arac basacam gazı her yerden

Arkadaşlar yargısız infaz yapmayalım. Ayrıca lütfen satıcının ismini, adresini ve daha da önemlisi MARKA'yı burada paylaşıyorsanız daha dikkatli yazalım... ArGe'sine milyon dolar harcayan markaları -firmaları- pompacıların veya diğer çalışanların (sorumlu müdür dahi olsalar) yaptıkları hatalar yüzünden küçük düşürmeyelim. Bu başlıklar altında varsa şikayetlerimizi "yorumsuz" şekilde yazalım. Siz kendi yorumunuzu (ve yargılarınızı) şikayete kattıkça tarafsızlığınızı yitirirsiniz...

Gece kapanan benzin istasyonuna gelince, benim aklıma güvenlik sorunundan başka birşey gelmiyor. Veyahut maliyet sorunu; gece yarısı mesaisinde çalışacak pompacılar, kasiyer, güvenlik görevlisi, elektriği vs vs diye uzayıp giden masraflar gece yarısı gelen müşteriden kalan kazançtan karşılanamıyor olabilir...

yol' Alıntı:
Arkadaşlar yargısız infaz yapmayalım. Ayrıca lütfen satıcının ismini, adresini ve daha da önemlisi MARKA'yı burada paylaşıyorsanız daha dikkatli yazalım... ArGe'sine milyon dolar harcayan markaları -firmaları- pompacıların veya diğer çalışanların (sorumlu müdür dahi olsalar) yaptıkları hatalar yüzünden küçük düşürmeyelim. Bu başlıklar altında varsa şikayetlerimizi "yorumsuz" şekilde yazalım. Siz kendi yorumunuzu (ve yargılarınızı) şikayete kattıkça tarafsızlığınızı yitirirsiniz...

Gece kapanan benzin istasyonuna gelince, benim aklıma güvenlik sorunundan başka birşey gelmiyor. Veyahut maliyet sorunu; gece yarısı mesaisinde çalışacak pompacılar, kasiyer, güvenlik görevlisi, elektriği vs vs diye uzayıp giden masraflar gece yarısı gelen müşteriden kalan kazançtan karşılanamıyor olabilir...
şimdi yazdıklarıma baktım anarmol bı durumla karsılasmadım fırmanın musterı hızmetlerının 24 saat acık olmadıgını vede ısım vermedıgım bayının sabahın 6 sında calsımadıgı ve sabah 8 de acıldıgını yazmısım ne var kı bunda argeye o kadar onem verıyorlarsa musterı hızmetlerını 24 saat acık tutsunlar o zaman...

ayrıca bu dedıgım yer sehrın merkezınde guvenlık gorevlısı olan bı yer yanı elektrık falan problem degıl burada

Ben o yazıyı kimseyi hedef alarak yazmadım, yanlış anlamayın. Sizin olmayabilir ama başlık içinde firmaları rencide edici yazılar da var. Şuan zamanım olmadığı için ilgilenemedim, müsait bir zamanda düzenleyeceğim.

yol' Alıntı:

haklısınız fazla kötümser düşündüğümü farkettim, söylediklerimi geri alıyorum güvenlik meselesi tokluk meselesinden daha mantıklı geldi ::smiley:

slm arkdaslar, benimde aynı sıkıntı basıma geldi. Bneimde aracta tasıt tanıma var, şileye tatile giderken canpetten aldim benimki euro dizel ona ragmen tekledi araç. Servis yakıttan dedi ama ben ümit bey kadar peşine düşmedim. Dönerken trafikten dolayı kestirme bir yol buldum :smiley:)). Şile otobanından dönerken bu polonezkoyden 2. kopru yolunu buldum trafik mrafik yok :smiley:, ordada bir opet var yeni acılmıs nisan petrol tavsiye ederim yakıtından memnun kaldım.. sora şileye gidip çile cekmeyin :smiley:

geçmiş olsun üzerinden fazla zaman geçmediyse bölge sorumlusu ilhan beyin cep telefonu hala kayıtlı bende isterseniz verebilirim

Bu başlık altındaki mücadele ve paylaşım için teşekkürler :smiley: önceki sayfalarda söylediğiniz gibi şile yolunu çok fazla kullanıyoruz bunları bir uyarı ve tavsiye olarak kabul ederek dikkatli olacağız.

Aslına bakarsanız bu istasyon sahibi ile ilgili bir iş. Şirketlerin böyle birşey yapacağına ben ihtimal vermiyorum. Yine bildiğim kadarı ile benzinin hilesine rapor verebilecek bir firma türkiyede yok. Otomobil firmaları bile bu konuyu sineye çekiyorlar, Satış sonrasında yaşanan problemler firmalara yükleniyor. son zamanlarda petrol satan firmalara göre benzin üretildiğinide duydum. Firma tahlile geldiğinde içine atılan kimyasala tepki vermeyen yani firma analizlerine göre üretilmiş garantili sahte akaryakıtın hemde fatura kesilerek istasyona indirildiğinide duydum. Geçen yıl bir istasyon sahibi ısrarla şikayet ettiği bir beyaz tankerin gece gündüz istasyonlara akaryakıt sattığını söylemişti ( aynı tanker onada teklifte bulunmuş)
Yapılabilecek tek şey bu istasyonların internet ortamında paylaşılması. herkez en son Akaryakıtını hangi istasyondan aldığını biliyor.

Sağlıcakla kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri