Beko Çamaşır Makinesi Sıkma Modunda

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bulent kocoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,770

bulent kocoglu

Kamp III
Web
www.anadol.org
Arkadaşlar;

Dünya markamız BEKO ile ilgili başıma geleni sizlerle paylaşmak istiyorum.

2 Ekim 2011 günü evimde hezamanki gibi çamaşır yıkanırken,
Beko marka makine sıkmaya geçtiğinde, adeta ÇILDIRDI.
Kendini sıkmaya karar verdi.
Olduğu yerde titremeye , etrafı kırmaya başladı.
Zor yetişip , sigortayı indirdim.
Bu bir kaç saniyede bulunduğu yeri kırdı, parçaladı
Evde olmasaydık neler olurdu bilemiyorum.

Trajedi bundan sonra başladı
Beko , 444 lü hattını aradım.
Acil kaydı ile servis yönlendirdiler.
Servis , istanbul un göbeğine Topkapı ya 3 gün sonra gelebildi.

Derhal , dünya markası Beko yu sokaktan geçen hurdacıya hediye ettim.

Sizinde başınıza gelebilir.

Dikkat.

Saygılarımla

Bülent KOÇOĞLU

Beko 111002

Etiketler

Ynt: Beko Çamaşır Makinesi Sıkma Modunda

Bir video vardı çamaşır makinasına tuğla atmışlardı demekki aynı ona dönmüş iyiki sigortayı attırmışsınız yoksa tezgah flan bırakmazdı heralde geçmiş olsun burda markaları karalamak istemiyorum ancak Arçelikten 2 tane plazma aldım ikiside pert ikide bir servise gidiyo ve halada sorunu bitmiyor ev eşyası alacakların dikkatine

Ynt: Beko Çamaşır Makinesi Sıkma Modunda

Yine sizinki iyi bizdeki banyoda gezintiye çıkmıştı kapıyı kırmak zorunda kalmıştık geçmiş olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri